دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
22 بهمن 1399 - 09:14
دانشگاه همراه با انقلاب/ 160رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان:

22 بهمن 57 اتحاد، قدرت و همدلی مردم را درچشم جهان رقم زد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان هرمزگان ، 22 بهمن57 را یک معجزه الهی خواند که اتحاد، همدلی و قدرت ملت شریف ایران را در چشم جهانیان رقم زد.
کد خبر : 563159
637241112983651925_lg.jpg

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از بندرعباس، احسان کامرانی به مناسبت  فرا رسیدن یوم‌الله 22 بهمن با گرامی‌داشت این روز بزرگ اظهار کرد: این انقلاب به‌واسطه خون هزاران شهید جان برکف به پیروزی رسید و امروز باید نقش ما در استمرار آن تبیین شود.


وی اشاعه آرمان‌های امام راحل و انقلاب اسلامی را از بزرگ‌ترین مأموریت‌های نسل انقلاب خواند که باید به نسل آینده منتقل و به عنوان دایره‌المعارف استقلال و آزادی ملت در دسترس عموم باشد.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمزگان یادآورشد: در طول 42 سال عمر پربرکت انقلاب اسلامی توانستیم پر افتخار از تهدیدات دشمنان ودر رأس آنها استکبار جهانی آمریکا، سربلند و پیروز بیرون بیاییم و امروز به عنوان یک کشور قدرتمند، مقتدر و با‌صلابت در جهان نقش ایفا کنیم.


این استاد دانشگاه گفت: پیشرفت‌های ما در تکنولوژی، صنعت انرژی هسته‌ای، ساخت انواع موشک‌های دفاعی  و... گوشه کوچکی از اقتدار و قدرت این ملت است که به پشتوانه حمایت آنان از انقلاب و رهبر معظم انقلاب به این مرحله رسیده است.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس بیان کرد: قدرت آمریکا در جهان رو به زوال است و می‌رود تا به دست خود مردم آمریکا به نابودی برسد و  چهره این نظام امروز در حوزه دموکراسی، قدرت و .... بر همه کس آشکار شد و همه جهانیان فهمیدند که پشت این هیمنه پوشالی، قدرت و مشروعیتی نیست.


کامرانی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز می‌تواند به عنوان یک کشور قدرتمند به خود ببالد که با تکیه بر علم و دانش این جوانان توانسته از تهدیدات دشمنان فرصت برای خود فراهم کند و زمینه رشد و بالندگی را با قدرت رقم بزند.


وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرعباس با بزرگداشت این ایام به ویژه روز 22 بهمن با تجدید میثاق با بنیانگذار جمهوری اسلامی و مقام عظمای ولایت؛ به دلیل شرایط حاکم بر جامعه (شیوع کرونا) با حفظ دستورالعمل‌های بهداشتی، همراه با سایر اقشار مردم ولایتمدار، آگاهانه بر تداوم آرمان‌های بلند معمار کبیر انقلاب و ادامه آن صحه می‌گذارد و بر ادامه این راه روشن تأکید دارد.


انتهای پیام/4117/


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته