دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس سازمان پدافند غیرعامل:

ترامپ ثابت کرد دنیای امروز و فردا صرفاً دنیای گفتمان‌ها نیست

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دولت ترامپ ثابت کرد که دنیای امروز و فردا صرفاً دنیای گفتمان‌ها نیست و اساساً بدون اتکای به توان دفاعی فضایی برای گفت‌وگوی عادلانه وجود ندارد.
کد خبر : 557301

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار غلامرضا جلالی در یادداشتی نوشت: تجربه حضور ترامپ در مسند ریاست جمهوری آمریکا هرچه نداشت این تجربه را برای طیف غرب دوست در ایران داشت که در دنیایی که هر لحظه می‌تواند «تیغ در کف زنگی مست» باشد به چه میزان توان دفاعی حیاتی و ناموسی است.


دولت ترامپ ثابت کرد که دنیای امروز و فردا صرفاً دنیای گفتمان‌ها نیست و اساساً بدون اتکای به توان دفاعی فضایی برای گفت‌وگوی عادلانه وجود ندارد.


موضوع تسلیحات و خرید جنگ‌افزارها ازجمله حوزه‌هایی بوده است که در طی 4 دهه گذشته بیشترین تحریم‌ها و سخت‌گیری‌ها نسبت به آن صورت گرفته است. اما امروز و در رزمایش پیامبر اعظم (ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به‌خوبی دیدیم که اتکای به درون در دل آتش تحریم، باغی از درختان اقتدار را به ثمر نشانده است. قدرت هوشمند موشکی و پهپادی امروز ایران، ثمره تحریم‌های سنگین آمریکایی‌هاست.


آنچه مهم است آن است که این توانمندی‌ها جزو مسائل ناموسی انقلاب و ایران اسلامی محسوب می‌شوند. ما برای دفاع از مردمانمان در برابر یاغی‌هایی همچون ترامپ قطعاً منتظر چراغ سبز پایتخت‌های اروپایی نخواهیم بود.


خوشبختانه امروز هم حتی کسی به ذهنش خطور نمی‌کند که این قدرت ملی را روی میز مذاکره با دشمن قرار دهد.


انتهای پیام/4106/


انتهای پیام/

ارسال نظر