دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 مهر 1399 - 09:10

تظاهرات بحرینی‌ها در اعتراض به توافق سازش با رژیم صهیونیستی

مردم مناطق مختلف بحرین در مخالفت با سفر هیئت آمریکایی-صهیونیستی به کشورشان برای اعلام رسمی روابط منامه-تل آویو تظاهرات کردند.
کد خبر : 524153
norm2-1.jpg

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا از العالم، مناطق مختلف بحرین شامگاه یکشنبه به‌دنبال سفر هیئتی صهیونیستی به کشورشان و اعلام رسمی عادی‌سازی روابط میان منامه و تل‌آویو شاهد برپایی تظاهرات مردمی بود.


مردم در شهرها و روستاهای مختلف بحرین در اعتراض به توافق سازش رژیم آل خلیفه با رژیم اشغالگر صهیونیستی به خیابان‌ها آمدند، گرچه به‌دلیل ایجاد خفقان و سرکوبگری شدیدی که حکومت بحرین پس از اعتراضات گسترده سال گذشته در این کشور اعمال کرده است، هرگونه تظاهرات معمولاً با جمعیت کم‌تری برگزار می‌شود.


جمعیت «الوفاق» بحرین نیز از سازمان ملل متحد خواست زمینه ابراز عقیده مردم این کشور درباره سازش را فراهم کند و در ادامه اعلام کرد: اگر ابزار سرکوب نبود، 95 درصد بحرینی‌ها مخالفت خود با عادی‌سازی روابط را بیان می‌کردند.


هواپیمای حامل وزیر خزانه‌داری آمریکا و مشاور امنیت داخلی رژیم صهیونیستی به شماره پرواز ۹۷۳ (پیش‌شماره تلفن در بحرین) در رأس هیئتی آمریکایی و صهیونیستی ظهر یکشنبه وارد فرودگاه منامه شد.


انتهای پیام/4033/


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته