دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
13 مرداد 1399 - 17:56
اسلامی:

ثبت‌نام طرح مسکن برای تمامی کارکنان وزارت راه الزامی است

وزیر راه گفت: تا پایان سال ۹۹ نباید حتی یک نفر از پرسنل وابسته به وزارت راه و شهرسازی فاقد مسکن باشد و باید ثبت‌نام مسکن برای تمامی کارکنان انجام شود.
کد خبر : 505914
184A2839_resize.JPG

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری آنا از وزارت راه و شهرسازی، محمد اسلامی  وزیر راه و شهرسازی در جلسه شورای راهبردی توسعه مدیریت و منابع انسانی، بر پرهیز و خودداری از رفتار جزیره‌ای و باندی در تمامی ارکان وزارت راه و شهرسازی تأکید و اظهار کرد: انتظار می‌رود تا معاونت توسعه و مدیریت برنامه‌ریزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن با همفکری و تدبیر، نقشه توسعه و اصلاح ساختاری وزارت راه و شهرسازی را با توجه به ظرفیت‌های نیروی انسانی وزارت راه و شهرسازی تهیه و تدوین کند.


وی با اشاره به اینکه باید اصلاحات به‌گونه‌ای باشد که رضایتمندی مردم را از خدمات کارکنان وزارت راه و شهرسازی در پی داشته باشد، توضیح داد: حرکت به سمت‌وسوی دولت الکترونیک سیاست کلی است که باید تابع آن باشیم و انتظار است تا ساختار سازمانی و جمعیت انسانی بر روی این فرآیندها تعریف و بارگذاری شود.


وزیر راه و شهرسازی بر توجه تمامی کارکنان وزارت راه و شهرسازی بر افراد جامعه و غافل نشدن از نیازها و خواسته‌های آن‌ها تأکید و به نقش رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی برای بازتاب مشکلاتی که مردم با آن دست‌به‌گریبان هستند اشاره کرد و توضیح داد: نباید این فرصت را به شبکه‌های اجتماعی و یا رسانه‌های معاند خارج از کشور بدهیم که مشکلات درون کشور را با تحلیل‌های نادرست ارائه دهند. باید تلاش کنیم تا مشکلات مردم را در حوزه‌های تحت مسئولیت حل‌وفصل کنیم و موجب رضایتمندی عمومی شویم.


همه کارکنان وزارت راه و شهرسازی امسال خانه‌دار می‌شوند


وی در عین حال بر توجه به معیشت کارکنان وزارت راه و شهرسازی و زیرمجموعه‌های آن تأکید کرد و گفت: تا پایان سال ۹۹ نباید حتی یک نفر از پرسنل وابسته به وزارت راه و شهرسازی فاقد مسکن باشد و باید ثبت‌نام مسکن برای تمامی کارکنان انجام شود.


پرداخت وام ودیعه مسکن به‌زودی آغاز می‌شود


وزیر راه و شهرسازی ثبت‌نام ودیعه مسکن (تسهیلات مرابحه کالا و خدمات) را از تمهیدات وزارت راه و شهرسازی در ایام کرونا برای کمک به مردمی عنوان کرد که این بیماری زندگی آن‌ها را با مشکل مواجه کرده است و افزود: طبق آمار بیش از دو میلیون و ۲۰۰ هزار نفر برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت‌نام کرده‌اند که پالایش آن‌ها آغاز شده است و به‌زودی به واجدان شرایط تسهیلات ودیعه مسکن تعلق خواهد گرفت.


اسلامی بر پاسخگویی ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها و از جمله تهران برای رفع مشکلات مردم تأکید کرد و گفت: در مراکز پرجمعیتی برای پاسخگویی به مردم و خواسته‌های آن‌ها تدابیری اندیشیده شود.


وزیر راه و شهرسازی بر اصلاح ساختاری و جوان‌گرایی در وزارت راه و شهرسازی و شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه وزارت خانه و ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها تأکید کرد و گفت: تمامی معاونان در مجموعه خود از تعدادی از جوانان واجد شرایط استفاده کنند تا آن‌ها بعدها بتوانند با توانمندی‌هایی که دارند و آموزش‌هایی که می‌بینند در سطح معاون وزیر بالا بیایند.


انتهای پیام/4129/


انتهای پیام/

ارسال نظر