دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 اسفند 1398 - 21:00

احکام فیفا در انتظار تعلل استقلال/ رهایی آبی‌ها از جرائم جدید با پرداخت بدهی‌ها معوقه

باشگاه استقلال در ماه‌های ابتدایی سال آینده باید بدهی‌های معوقه خود را پرداخت کند تا اسیر جرائم دیگری نشود.
کد خبر : 478855
وینفرد شفر سرور جباروف.jpg

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، باشگاه استقلال در دو ماه اول سال 99 با مشکلات مالی عدیده‌ای مواجه است که در رأس آنها پرداخت مطالبات معوقه بازیکنان و مربیانی است که از این باشگاه جدا شده‌اند و با شکایت به فیفا، حکم دریافت طلب‌شان را از استقلال دریافت کرده‌اند و اگر پول آنها به موقع به حساب‌شان واریز نشود، آبی‌پوشان با جرائم مختلفی نظیر محرومیت از پنجره‌های نقل و انتقالاتی، کسر امتیاز، سقوط به لیگ دسته پایین‌تر و پرداخت غرامت محکوم خواهند شد.


چهار پرونده شکایت خارجی به دست باشگاه استقلال رسیده که به ترتیب متعلق به وینفرد شفر، بویان نایندوف، سرور جباروف و گادوین منشا است. سنگین‌ترین پرونده بدهی برای شفر آلمانی است که باید 550 هزار دلار به حساب او واریز شود. 300 هزار دلار از این مبلغ متعلق به دستمزد معوقه وی و 250 هزار دلار بابت قرارداد سال آخرش است.


دومین پرونده بدهی آبی‌پوشان متعلق به سرور جباروف است که مبلغ طلب او 93 هزار و 500 دلار است. این بازیکن ازبکستانی تا پایان فروردین به باشگاه استقلال مهلت داده تا طلبش را دریافت کند. سومین حکم علیه باشگاه استقلال مربوط به بویان است، بازیکنی که شاید 10 بازی هم برای استقلال انجام نداد اما حکم 293 هزار دلاری علیه استقلال دارد و باید این پول به وی پرداخت شود. آخرین پرونده شکایتی نیز مربوط به گادوین منشا است که طلب وی از باشگاه استقلال 47 هزار دلار است.


علاوه بر این مبالغ، در آینده پرونده‌هایی مربوط به رابسون جانواریو و آندره‌آ استراماچونی نیز به دست باشگاه استقلال خواهد رسید و آبی‌پوشان موظف به پرداخت مطالبات این نفرات هستند.


انتهای پیام/4048/


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته