دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

حسن روشن: کی روش را در ایران زیاد بزرگ کردند/کرار باید از استقلال اخراج شود

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: حضور کی روش در ایران هیچ کمکی به فوتبال ما نکرد و مسئولان فوتبال با رفتاری که نسبت به او داشتند باعث شدند تا سرمربی تیم ملی فدراسیون فوتبال را قبول نداشته باشد.
کد خبر : 42859

تیم ملی فوتبال ایران در آخرین بازی خود در دور مقدماتی مسابقات جام جهانی روز گذشته مقابل عمان به تساوی یک بر یک رسید تا طلسم 14 ساله ایران که موفق به برد در خانه عمان نشده است، همچنان پابرجا بماند. تیم ایران با یک امتیاز کسب‌شده در این بازی در پایان دور اول بازی ها در صدر جدول گروه خودش قرار گرفته است.


حسن روشن پیشکسوت فوتبال ایران در گفت وگو با خبرنگار ورزشی آنا درباره بازی دیروز ایران و عمان اظهار داشت:«عمان در همه ادوار مقابل ایران بازی خوبی به نمایش می گذاشت و در واقع گربه سیاه ایران تلقی می‌شود. در بازی دیروز هم به خوبی توانستند تیم ما را کنترل کنند و بهتر از ایران بازی کنند.در هر صورت با جوانگرایی که در تیم ملی صورت گرفته است چند مدت طول می‌کشد تا بازیکنان جوان در ترکیب تیم هماهنگ شوند و بتوانند نمایش خوبی را در تیم داشته باشند.»


وی ادامه داد:«تیم ملی راه خوبی را در پیش گرفته و جوانگرایی که در تیم صورت گرفته است باعث پیشرفت تیم می شود، اما نیازمند زمان است تا تیم جا بیفتد. در این برهه زمانی شانس آوردیم که با تیم های ضعیف بازی کردیم تا بازیکنان جوانی که در ترکیب حضور داشتند نمایش خوبی داشته باشند.»


روشن در خصوص عملکرد کی‌روش در تیم ملی گفت:« از نظر من کی روش طی مدتی که در ایران بوده است نسبت به پولی که گرفته تاثیری در فوتبال ایران نداشت. روزی که کی‌روش به ایران آمد در مصاحبه هایش از اینکه مربی تیم ملی ایران شد، افتخار می کرد. اما بعد چند سال کار به جایی رسیده است که اصلا فدراسیون فوتبال و کمیته فنی فدراسیون را قبول ندارد و برای برگشت به ایران شرط می گذارد. تغییر روش کی روش طی چند سال اخیر نشان‌دهنده این است که مسولین فدراسیون روش بدی را در برخرود با کی‌روش در پیش گرفتند و او را زیاد بزرگ کردند.»


پیشکسوت باشگاه استقلال در ادامه درباره وضعیت این روزهای استقلال بیان داشت:«من در مورد استقلال با دو نکته مشکل دارم. اولین نکته در مورد مدیریت استقلال است که با حضور مدیران فعلی استقلال مخالفم و عملکرد آنها را قبول ندارم. نکته دیگر در مورد حضور بازیکنان بی‌کیفیت و پرحاشیه‌ای مثل جاسم کرار است. چرا باید بازیکنی مثل کرار در استقلال حضور داشته باشد که هر هفته تیم را به حاشیه ببرد و هر کاری که دلش خواست در باشگاه انجام دهد. این بازیکن تابع هیچ نظم و مقرراتی در استقلال نیست و باید از روز اولی که حاشیه‌سازی در تیم را شروع کرد اخراج می شد.»


بازیکن سابق تیم استقلال ادامه داد:« متاسفانه تصمیم جدی در مورد این بازیکن گرفته نمی‌شود. یک هفته مظلومی می‌گوید، کرار را نمی‌خواهم، پورحیدری موافق حضورش در استقلال است و هفته‌ای دیگر مظلومی موافق حضورش است و پورحیدری مخالف ماندن کرار در تیم. در واقع، مسئولان باشگاه هم نمی دانند چه تصمیمی باید برای تیم اتخاذ کنند و این مدیریت ضعیف موجب نتیجه نگرفتن تیم می‌شود.»


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته