دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس هیات اجرایی جذب استان کرمان:

متقاضیان هیات علمی در واحدهای کرمان تا ۲۰ بهمن به سایت جذب مراجعه کنند

خبرگزاری آنا: رئیس هیات اجرایی جذب استان کرمان گفت: متقاضیان هیات علمی در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان تا بیستم بهمن به سایت جذب مراجعه کنند.
کد خبر : 39
Tesmino_banner_ana.jpg

به گزارش خبرنگار آنا، محمدمهدی فروغی در شورای روسای واحد‌ و مراکز دانشگاهی استان کرمان افزود: فراخوان شماره 932 دانشگاه آزاد اسلامی برای جذب هیات علمی در استان کرمان در 108 رشته مقطع تحصیلی فعال است و متقاضیان می‌توانند تا بیستم بهمن ماه سال جاری به سایت جذب هیات علمی مراجعه و محل مورد تقاضای خود را تعیین کنند و ظرف پانزده روز مدارک خود را بصورت پرونده دستی به واحد دانشگاهی مربوطه تحویل دهند. همچنین واحد‌ها باید نسبت به اخذ مصوبه رشته‌های فاقد مصوب از دفتر گسترش وزارت علوم تحقیقات و فناوری اقدام کرده تا در دفترچه آزمون سال 1395 باقی بمانند.


معاون هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان هم اظهار کرد: مناظره‌های دانشجویی باید طبق بخشنامه در واحدهای دانشگاهی برگزار شود.با توجه به اهمیت کرسی‌های نظریه‌پردازی و گرامیداشت مفاخر در هر شهرستان، تجلیل از شخصیت‌های بین المللی؛ ملی و استانی و منطقه‌ای هم باید در اولویت فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه‌ها قرار گیرد و این مهم اثرگذاری مثبتی همراه با الگوسازی را در جامعه تقویت خواهد کرد.


محمود آقاجانی افزود: اکنون 17 تشکل دانشجویی، 10هیات مذهبی و 9 تشکل اسلامی-سیاسی اساتید در واحدهای دانشگاهی استان کرمان مجوز دارند و نیازمند است تا برخی از این تشکل‌ها که فعال نیستند، اقدامات قانونی برای تجدید انتخابات تشکل مربوطه را انجام دهند.


مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان نیز در این نشست با توجه به سالروز آغاز امامت حضرت ولی عصر (عج) گفت: از این روز به عنوان غدیر ثانی یاد شده و بدون تردید روزی امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف خواهد آمد و جهان را سرشار از عدل و داد خواهد کرد؛ اینکه گفته می‌شود ما امت آخرالزمان هستیم یعنی امت آخرین پیامبر الهی هستیم و باید تلاش کنیم جزو 313 یار امام زمان و یا حداقل ده هزار حلقهٔ دوم ایشان باشیم.


حجت‌الاسلام حمید انصاریان ادامه داد: باید مقدمات و آمادگی ظهور را در بین خود، دانشجویان و مجموعه‌های دانشگاهی فراهم کنیم و این مهم یکی از اساسی‌ترین تکالیف است و در همین راستا بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و رهبرمعظم انقلاب پرچمدار بوده و هستند.


بابک آل طه دبیر هیات امنا و رئیس واحد کرمان هم در این نشست گفت: پرداختن به مسایل فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی از اهمیت مضاعفی برخوردار است و البته نیازمندیم تا در این بخش، فعالیت‌های کالبدی و تولید محتوی و نرم افزاری با جدیت و کار‌شناسی دنبال شود.


در این نشست روسای واحدهای دانشگاهی استان و مدیران و کار‌شناسان اداری و مالی، فرهنگی، پژوهش و فناوری ستاد هماهنگی استان کرمان (یعقوب حاتمی مدیر اداری و مالی، فرهاد جهانی مدیر امور فرهنگی، رضوان رفیعی کار‌شناس مالی ستاد و مطهره وکیلی مدیر امور پژوهشی ستاد هماهنگی) به طرح مسایلی درباره طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری و دانش‌بنیان، برنامه استراتژیک و بودجه پیش بینی شده سال آینده، پایان نامه‌های تحصیلات تکمیلی، راهکارهای صرفه جویی در هزینه‌ها و مدیریت منابع مصارف، روند جذب اعضای هیات علمی و تصویب رشته‌های جدید و طرح‌های ماندگار فرهنگی پرداختند.


همچنین پس از معارفه اعضای کمیته نظارت بر حسن اجرای مصوبات هیات امنای استان از خدمات بابک آل طه معاون هماهنگی سابق از سوی نماینده تام‌الاختیار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی؛ معاون هماهنگی و روسای واحد‌های دانشگاهی با لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.


انتهای پیام/ع


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته