دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
31 فروردين 1398 - 13:51

تکذیب شیطنت رسانه‌ای العربیه درباره نیروهای ایرانی در سوریه

منبعی در ارتش سوریه شیطنت رسانه‌ای شبکه‌های عرب‌‌زبان معاند را درباره درگیری میان نیروهای ایران و روسیه در خاک این کشور تکذیب کرد.
کد خبر : 374993

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا از سانا، منبعی در ارتش سوریه اعلام کرد که شایعات درباره رخ دادن درگیری میان نظامیان ایرانی و روس در خاک سوریه صحت ندارد.


فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه تأکید کرد که خلاف شایعات منتشره در فضای مجازی، هیچ درگیری‌ای میان نیروهای ایرانی و روس در دیرالزور و حلب رخ نداده است.


این منبع تأکید کرد: «از همه رسانه‌ها و منابع مکتوب می‌خواهیم تا در انتشار اخبار و نقل گزارش‌ها دقت داشته و مسئولیت‌پذیر باشند».


همچنین این منبع خواست تا منابع رسانه‌ای از اعتماد کردن به برخی منابع که خود را کارشناس نظامی میدانی می‌خوانند و هویتشان نامشخص است، خودداری کنند.


به گزارش آنا، از شب گذشته برخی منابع عرب‌زبان ازجمله «العربیه»، در حال انتشار اخباری جعلی از درگیری میان نیروهای ایرانی مستقر در خاک سوریه با نظامیان روس هستند. این اخبار و شیطنت رسانه‌ای در حالی است که ایران و روسیه با کمک یکدیگر و با همت مجاهدان ارتش سوریه توانستند ریشه داعش را در خاک سوریه بخشکانند.


انتهای پیام/4033/


انتهای پیام/

ارسال نظر