دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
29 اسفند 1397 - 17:41
مدیرکل گردشگری مازندران:

نرخ واحدهای اقامتی و پذیرایی افزایش قیمت ندارند

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران گفت: نرخ واحدهای پذیرایی و اقامتی در ایام نوروز هیچ افزایش قیمتی ندارد.
کد خبر : 369296
57662583.jpg

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران، سیف‌الله فرزانه در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با بیان این‌که بوی اشتغال و درآمد از سفرهای نوروزی به مشام می‌رسد، اظهار کرد: ۱۲ کمیته و ۷۰ دستگاه در ایام سفر مشغول کار هستند و جلسات سفر در دهیاری‌ها هم برگزار می‌شود.


وی با بیان این‌که واحدهای پذیرایی آماده میزبانی از گردشگران هستند، اظهار کرد: نرخی که برای واحدهای پذیرایی و اقامتی در مهرماه اعلام کردیم در ایام نوروز هم اعمال می‌شود و هیچ افزایش قیمتی نداریم.


مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به این‌که در راستای افزایش نشاط اجتماعی، برنامه‌های متنوعی در زمینه موسیقی داریم، گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برای برگزاری یکصد برنامه موسیقی زنده، مجوز صادر کرده است.


فرزانه با تأکید بر آمادگی کمیته‌های ۱۲گانه ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران یادآور شد: امسال نوروز متفاوتی با تأکید بر افزایش اقتصاد گردشگری داریم.


انتهای پیام/4122/4105/


انتهای پیام/

ارسال نظر