دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
علی‌رضا بیرانوند:

گل ژاپن حاصل بی‌تجربگی ما بود/ شرمنده مردم شدیم!

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از شکست در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا گفت: گل نخست ژاپن، حاصل بی‌تجربگی بازیکنان ایران بود.
کد خبر : 356186

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا علی‌رضا بیرانوند پس از شکست 3 بر صفر تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ژاپن در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: شرمنده مردم شدیم و نمی‌دانم چه بگویم. تمرکزمان را در صحنه گل اول از دست دادیم. همان بازیکنی که روی زمین افتاده بود، بلند شد و گل ژاپن را زد. هفت بازیکن ما سر داور ریختند و می‌گفتند که آن بازیکن باید کارت زرد می‌گرفت. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد.


وی ادامه داد: این اتفاق ناشی از بی‌تجربگی بازیکنان ما بود. بازیکن ژاپن به بازی ادامه داد، اما بچه‌های ما بر سر داور ریختند. واقعاً حیف شد و شرمنده مردم شدیم.


دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران که تا قبل از این بازی در این مسابقات دروازه‌اش را بسته نگه داشته بود با اشاره به این‌که بازی رده‌بندی در این دوره جام ملت‌های آسیا برگزار نمی‌شود، اظهارکرد: ما واقعاً ناراحتیم. تمام نیت ما این بود که به قهرمانی جام ملت‌های آسیا برسیم و در نیمه اول خیلی خوب بازی کردیم. ژاپن خیلی خوب بود و به این تیم بابت صعود به فینال تبریک می‌گویم.


انتهای پیام/4122/


انتهای پیام/

ارسال نظر