دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
بوربور در گفتگو با آنا:

استعفای وزیر بهداشت به اختلاف نظر او با دولت باز می‌گردد

قائم‌مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی گفت: استعفای قاضی‌زاده‌هاشمی فقط به‌خاطر بودجه بخش بهداشت نبوده بلکه بیشتر به جنبه اختلاف نظر او با دولت باز می‌گردد.
کد خبر : 349515

حبیب‌الله بوربور در گفتگو با خبرنگار حوزه احزاب گروه سیاسی خبرگزاری آنا، درباره استعفای سیدحسن قاضی‌زاده‌هاشمی گفت: به‌نظر می‌رسد استعفای قاضی‌زاده‌هاشمی فقط به‌خاطر بودجه بخش بهداشت نبوده بلکه بیشتر به جنبه اختلاف نظر او با دولت باز می‌گردد.


وی با بیان اینکه طرح تحول سلامت خیلی مفید و کارآمد نبود، تصریح کرد: من شخصاً معتقدم این طرح از ابتدا اشتباه بود، زیرا کسانی‌که تحت پوشش بیمه قرار داشتند، درگیر یک بازی تبلیغاتی قرار گرفته بودند و بیهوده برای آن‌هایی که دفترچه بیمه داشتند، دوباره دفترچه بیمه با عنوان طرح تحول سلامت صادر می‌شد و بدون اینکه مبلغی را پرداخت کنند از خدمات بیمارستان‌ها استفاده می‌کردند.


قائم‌مقام جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: طرح تحول سلامت مانند اجرای ضعیف هدف‌مندی یارانه‌هاست که هزینه‌های کشور و مشکلات اقتصادی را نه تنها کم نکرد بلکه بر آن هم افزود و این طرح هم فقط بار مالی سنگین بر دوش دولت گذاشته است و هرچند قاضی‌زاده‌هاشمی در توسعه بیمارستان‌ها تلاش زیادی کرد اما فکر می‌کنم در این دولت موفقیت زیادی به دست نیاورد و با توجه به وجود برخی اختلافات، مجبور به استعفا شد.  


انتهای پیام/4079


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته