دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
03 آبان 1397 - 15:50

رئیس اختلاس‌گر بانک در شیراز دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری رئیس متخلف یکی از شعب بانکی در شیراز خبر داد و گفت: این فرد حدود 4 میلیارد تومان اختلاس کرده است.
کد خبر : 320786

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پلیس، سردار احمدرضا گودرزی امروز پنجشنبه سوم آبان ماه اعلام کرد: رئیس یکی از شعب بانکی در شیراز که با سوءاستفاده از موقعیت شغلی خود بالغ بر 38 میلیارد و 300 میلیون ریال اختلاس کرده بود، دستگیر شد.


وی در توضیح چگونگی این رخداد گفت: در پی اعلام شکایت اداره حقوقی یکی از بانک‌ها در شیراز مبنی بر وقوع اختلاس توسط رئیس بانک، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز کردند.


فرمانده انتظامی استان فارس افزود: مأموران پلیس آگاهی دریافتند که فرد یاد شده با ترفندی خاص 80 فقره حساب بانکی به نام یک شهروند افتتاح و به این شیوه مبلغ زیادی وجه نقد اختلاس کرده است.


این مقام انتظامی گفت: بلافاصله مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرد مورد نظر را در شیراز شناسایی و دستگیر کردند.


گودرزی با بیان اینکه متهم در بازجویی انجام شده توسط پلیس آگاهی به 38 میلیارد و 300 میلیون ریال اختلاس اقرار کرد و بعد از تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.


انتهای پیام/4044/


انتهای پیام/

برچسب ها: آنا اختلاس
ارسال نظر