دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
14 شهريور 1397 - 20:13
فرمانده انتظامی استان فارس:

عامل اختلاس 100 میلیاردی در شیراز دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری کارمند متخلف یکی از ادارات شیراز خبر داد که با سوء‌استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ 100 میلیارد ریال اختلاس کرده بود.
کد خبر : 309296

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا از پایگاه خبری پلیس، سردار احمدعلی گودرزی، بیان کرد: در پی اعلام شکایت اداره حقوقی یکی از ادارات شیراز مبنی بر اختلاس توسط یکی از کارمندان، بلافاصله مأموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز کردند.


فرمانده انتظامی استان فارس افزود: مأموران پلیس آگاهی دریافتند که کارمند یکی از ادارات دولتی با صدور بیمه‌نامه‌های جعلی برای افراد و ساختمان‌ها، مانع پرداخت عوارض و درآمد به آن اداره شده و با ترفند خاصی مبلغ 100 میلیارد ریال اختلاس کرده است.


وی تصریح کرد: بلافاصله مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرد موردنظر را شناسایی و در یک عملیات پلیسی دستگیر کردند.


گودرزی با بیان اینکه این اختلاس‌گر برای بازجویی و ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد، اظهار کرد: متهم در بازجویی فنی و تخصصی و مواجهه با ادله و مستندات پلیس به 100 میلیارد ریال اختلاس اقرار و پس از تشکیل پرونده، تحویل مراجع قضائی و از آن طریق، روانه زندان شد.


انتهای پیام/4009/پ


انتهای پیام/

ارسال نظر