دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان:

کارمندان مهم‌ترین معرف دانشگاه آزاد اسلامی هستند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، کارمندان را مهم‌ترین معرف دانشگاه به‌عنوان مجموعه برتر علمی و انقلابی معرفی کرد.
کد خبر : 306602

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حمدالله منظری‌توکلی با صدور پیامی روز کارمند را تبریک گفت.


در متن پیام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان آمده است:


بسم‌الله الرحمن الرحیم


ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای معظم بویژه شهیدان رجایی و باهنر، فرارسیدن هفته بزرگداشت دولت و چهارم شهریور، روز کارمند را به همه همکاران ارجمند، تلاشگر و متعهد دانشگاه آزاد اسلامی تبریک می‌‌گویم.


کارمندان حامی اصلی نیروهای تخصصی دانشگاه و مهم‌ترین معرف دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک مجموعه برتر علمی انقلابی و محیطی بی‌نظیر برای رشد و تحصیل هستند. هیچ دست‌یافتی در ارتقای کیفیت خدمات، فعالیت‌های علمی و عملی و ایجاد رضایت ارباب‌رجوع بویژه دانشجویان ارجمند، بدون همت و تلاش‌های مسئولانه و بی‌دریغ این عزیزان حاصل نمی‌شود و بی‌تردید تعالی دانشگاه به‌عنوان کانون فرهنگ، علم، پژوهش و فناوری و همچنین ایجاد محیطی بانشاط و پویا و عبور از چالش‌ها، بدون مشارکت فعال و صادقانه این عزیزان مقدور نیست.


رجای واثق دارم تمام تلاش‌ها برای انجام مسئولیت، حفظ حقوق دانشجویان، پیشرفت نظام اداری و اعتلای دانشگاه در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای و تحقق اهداف والای دانشگاه آزاد اسلامی به کار‌گرفته می‌شود و وجدان کاری، عدالت، صداقت و خدمت در سرلوحه گفتار و اعمال همکاران قرار دارد. به همین دلیل با تبریک روز کارمند از همه همکاران دلسوز و ساعی دانشگاه، صمیمانه قدردانی و تشکر کرده و توفیق و سلامتی شما را از درگاه ایزد منان مسألت می‌کنم.


انتهای پیام/4062/


انتهای پیام/

ارسال نظر