دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
14 فروردين 1397 - 11:28
از سوی خبرگزاری آنا؛

واحدهای برتر دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاع‌رسانی معرفی شدند

واحدهای برتر دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاع‌رسانی مناسب و پوشش اخبار و فعالیت‌های دانشگاه در اسفند 96 در راستای معرفی ماهانه برترین‌ها، معرفی شدند.
کد خبر : 270286

به گزارش خبرنگار آنا، مدیر عامل خبرگزاری آنا در راستای تجلیل ماهیانه از واحدهای برتر دانشگاهی در امر اطلاع‌رسانی اخبار و انعکاس مناسب فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی از 6 واحد برتر این دانشگاه در ماه اسفند تجلیل و در نامه‌ای به روسای واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران و مسئولان روابط عمومی این واحدهای دانشگاهی و نمایندگان خبری خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) تشکر و قدردانی کرد.


در نامه‌ دکتر یاسر احمدوند به روسای واحدهای برگزیده آمده است: پیرو تصمیم خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا مبنی بر قدردانی، تشویق و تجلیل ماهانه؛ از واحدهای برتر دانشگاه در عرصه اطلاع رسانی و فعالیت‌های رسانه‌ای از نماینده آنا و روابط عمومی آن واحد به پاس اهتمام در تعامل و همدلی با این خبرگزاری و تلاش موثر در اطلاع رسانی و ارسال بموقع اخبار و گزارش‌های فعالیت واحد دانشگاهی‌ در اسفند 96 و رعایت شاخص‌های تعیین شده خبرگزاری به عنوان روابط عمومی و رابط خبری برتر تجلیل و قدردانی می‌شود.


در این نامه‌ها، سیدمرصاد موسوی مدیر کل روابط عمومی واحد کرمان، حسن کریمی مدیر روابط عمومی واحد یادگار امام شهرری، حسین اسدی ذاکر مدیر روابط عمومی واحد دزفول، روزبه نصیری مدیر روابط عمومی واحد آیت الله آملی شهر آمل، عبدالله سرگلزایی مدیر روابط عمومی واحد بندرگز و محمدرضا بخشی مدیر روابط عمومی واحد مرند به عنوان نفرات برگزیده و برتر خبرگزاری آنا در ماه اسفند 96 معرفی شدند.


احمدوند با اعلام اینکه اکثر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در بخش اطلاع رسانی فعال و با خبرگزاری آنا در ارتباط پویا و تعامل خوب هستند از مدیران روابط عمومی و رابطان خبری بویژه کسانی که در تولید محتوا فعال بوده و اخبار تولیدی به خبرگزاری ارسال می کنند، قدردانی کرد.


به گزارش آنا، واحدهای برتر و برگزیده ماه‌های گذشته همراه برخی از واحدهای بزرگ و کوچک دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور نیز اسفند 96 از اطلاع رسانی مناسب و تولید اخبار خوبی برخوردار بوده اند.


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته