دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
11 اسفند 1396 - 14:01

درخواست کمیسیون کشتی‌گیران برای بازگشت رسول خادم

کمیسیون ورزشکاران کشتی ایران با انتشار بیانیه‌ای از مجمع فدراسیون کشتی خواست با استعفای خادم مخالفت کند.
کد خبر : 264762

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا،متن بیانیه ورزشکاران کشتی‌ ایران به شرح زیر است:


مردم عزیز ایران اسلام؛


کشتی در دوران مدیریت جناب رسول خادم، قهرمان پر افتخار و جهان و مردی که در تمام سال‌های مدیریتش در کشتی کشور علی‌رغم تمامی کمبودها برای اعتلا و بزرگی ورزشی که به آن عشق می‌ورزد، با تمام وجود تلاش کرد. دوران طلایی را پشت سر می‌گذارد.


خبر استعفای خادم کشتی‌ که یادآور غرور ملی و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در رقابت‌های المپیک و جهانی است. برای ما کشتی‌گیران بهت آور بود ، زیرا او برای ما تنها یک مدیر یا مربی نبود. وی به ما درس زندگی آموخته و دغدغه‌اش همواره بزرگی و اعتلاش کشتی و کشتی‌گیران است.


بدین وسیله ما به نمایندگی از کشتی‌گیران تیم‌های ملی در تمامی رده‌های سنی خواسته‌های خود را از مسئولان و اعضای محترم مجمع فدراسیون کشتی‌ اعلام می‌نماییم:


۱. اعضای محترم مجمع از شما می‌خواهیم اجازه ندهید کشتی‌ ایران، رسول خود را از دست بدهد، لطفا با استعفای وی موافقت نکنید.


۲. مسئولان محترم رسول خادم خدماتش در کشتی بر هیچ کس پوشیده نیست . وی به فکر اعتلا و بزرگی کشتی و کشتی‌گیران است پس اجازه ندهید کشتی کشور خادم خود را از دست بدهد.


۳. وزیر محترم ورزش و جوانان، از شما درخواست این را داریم که کشتی نیز همانند فوتبال در دستور کار شما قرار گیرد و رییس جمهور محترم و جنابعالی با لالوویچ، رییس اتحاد جهانی کشتی، همانند رییس فدراسیون جهانی فوتبال دیدار و رایزنی داشته باشید تا مشکلات موجود مرتفع گردد.


۴. جامعه بزرگ کشتی این بار هم مثل همیشه با هم متحد و همدل باشیم و اجازه ندهیم عده ای انگشت شمار از خودمان که علیه خودمان شده‌اند، خوشحال شوند.


و کلام پایانی: آقا رسول! مگر همیشه نمی گفتید رابطه ما و شما یک رابطه دلی است پس به خاطر ما فرزندانت بمان قول می‌دهیم که خواسته‌ پایانی ما باشد. قول می‌دهیم ....


اعضای کمیسیون ورزشکاران کشتی‌ کشور


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته