دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

صعود برزیل به مرحله بعدی کوپا آمریکا

پرو با کسب تساوی بدون گل مقابل کلمبیا، به مرحله بعد رقابت های کوپا آمریکا صعود کرد.
کد خبر : 24506

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، دو تیم برزیل و ونزوئلا، در آخرین بازی مرحله گروهی رقابت‌های کوپا آمریکا در گروه C به مصاف هم رفتند که در نهایت شاگردان دونگا با غلبه بر حریف خود موفق شدند به عنوان تیم نخست راهی مرحله یک چهارم نهایی با پاراگوئه روبه‌رو شوند.


برزیل بازی را در غیاب نیمار خوب آغاز کرد و زود هم به گل رسید. دقیقه 9 ارسال کرنر روبینیو از سمت راست با ضربه زیبای تیاگو سیلوا به طاق دروازه ونزوئلا راه یافت تا نیمه نخست با برتری سلسائو تمام شود.


در نیمه دوم برزیل باز هم به یک گل زودهنگام دست یافت و خیال خود را تا حدودی راحت کرد. حرکت ویلیان از سمت چپ و ارسال او به دهانه دروازه با بیرون پای راست، توسط فیرمینو مهاجم تیم هوفنهایم به گل تبدیل شد.


البته در دقیقه 84 یکی از گل‌های خورده ونزوئلا جبران شد. ضربه ایستگاهی تماشایی دیگر از سوی آرانگو با واکنش ناقص جفرسون به تیر عمودی برخورد کرد تا میکو در ریباند با ضربه سر شیرجه‌ای توپ را به گل تبدیل کند.


در نهایت این مسابقه با پیروزی 2-1 برزیل به پایان رسید تا این تیم به عنوان تیم نخست راهی مرحله بعد شده و به مصاف پاراگوئه برود. کلمبیا و پرو نیز به عنوان دیگر تیم‌های گروه به مرحله بعد رفتند.
انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته