دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

مدیرعامل مس کرمان: می‌خواهیم مثل قشقایی در فوتبال ایران شگفتی‌ساز شویم

مدیرعامل باشگاه مس کرمان گفت: تلاش می‌کنیم در جام حذفی مثل تیم قشقایی شگفتی‌ساز شویم و استقلال را حذف کنیم.
کد خبر : 123096

به گزارش گروه رسانه های دیگر خبرگزاری آنا به نقل از فارس، سیدامجد مسعودزاده در مورد وضعیت تیم مس کرمان گفت: شرایط ما خوب است و تلاش می‌کنیم که بازی خوبی مقابل پارس جنوبی در لیگ دسته اول انجام بدهیم. بازی سختی با این تیم داریم. بازیکنان ما متفق‌القول می‌خواهند در این بازی پیروز شوند و سه امتیاز بگیرند.


مدیرعامل باشگاه مس کرمان در مورد دیدار با استقلال در مرحله یک شانزدهم جام حذفی، گفت: در این بازی میهمان استقلال هستیم زیرا در بازی قبلی ما میزبان بودیم که حریف‌مان از حضور در جام انصراف داد. ما هم در این بازی به دنبال بازی زیبا و تماشاگر پسند و پیروزی خواهیم بود.


وی در مورد اینکه مس می‌تواند مثل تیم قشقایی شیراز در فوتبال شگفتی‌ساز شود گفت: نتیجه بازی پرسپولیس و قشقایی بسیار تعجب‌آور بود. شاید این نتیجه سال‌های سال دیگر رقم نخورد و اگر بازی تکرار شود امکان ندارد پرسپولیس حریفش را آسان بگیرد و قشقایی هم بتواند این تیم را شکست بدهد با این حال ما هم تلاش می‌کنیم که مثل قشقایی شگفتی‌ساز شویم. بازی پرسپولیس و قشقایی درس‌های خوبی به اهالی فوتبال داد.


مسعودزاده در مورد اینکه پاداش حذف استقلال چقدر خواهد بود، گفت: در صورت پیروزی مقابل استقلال به بازیکنان پاداش می‌دهیم اما مبلغش را اعلام نمی‌کنیم.انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته