دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
19 فروردين 1394 - 15:20
عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران در گفت‌وگو با آنا:

شهردار تهران معتقد است اضافه بنای علاء‌الدین باید تخریب شود

عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران گفت: یکی از معاونان شهردار تهران به بنده اعلام کرده که نظر آقای قالیباف درباره مجتمع تجاری علاءالدین تخریب اضافه بنای آن است.
کد خبر : 11674

ابوالفضل قناعتی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا افزود: مشکل ما با ساختمان علاءالدین اضافه بنایی بوده که در آنجا ساخته شده و در محاسبات سازه و فونداسیون این ساختمان اشکالاتی ایجاد کرده است.


وی اضافه کرد: ما به دنبال این نبودیم که مغازه‌دارانی که در این مجتمع تجاری بودند بیکار شوند اما در صحبتی که با یکی از معاونان قالیباف داشتم، وی گفت که نظر شهردار تهران نیز بر تخریب طبقه هفتم این ساختمان است.


به گفته قناعتی قرار است به زودی جلسه‌ای با حضور معاونان و شهردار منطقه برگزار شود و در آن برنامه زمانبندی برای این تخریب تعیین شود چراکه رای کمیسیون ماده 100 نیز تخریب اضافه بنای این ساختمان بوده است.


عضو کمیسیون عمران شورای شهر تهران درباره پارکینگی که قرار بود از سوی رضا علاءالدین مالک مجتمع تجاری علاءالدین ساخته شود نیز گفت: مالک علاءالدین مدعی است در حال ساخت پارکینگی در خیابان نوفل لوشاتو است اما هنوز این موضوع ثابت نشده است.


به گزارش آنا، دی ماه سال گذشته بود که سرانجام مدیریت شهری تصمیم گرفت در مقابل تخلفات حاج رضا علاءالدین در ساخت طبقه هفتم بدون مجوز بر روی ساختمان علاءالدین قد علم کند.


بر همین اساس و با صدور رای از سوی کمیسیون ماده 100 تعدادی از مغازه‌های طبقه هفتم این پاساژ تخریب شد و از آن زمان تاکنون ساختمان با همان وضعیت به حال خود رها شده است. اما قناعتی بر این باور است که به زودی همه مغازه‌های طبقه هفتم علاءالدین تخریب خواهند شد.انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته