به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، دوره‌های ترمیک آموزش بازی‌سازی در انستیتو ملی بازی‌سازی با هدف تعلیم و تربیت نیروی بازی‌ساز بومی برگزار می‌شود.

کلاس‌های ترم پاییزی آموزش بازی‌سازی این دوره همچون دوره‌های قبل با رویکرد تمرکززدایی از تهران و دسترسی تمام علاقه‌مندان به آموزش و همچنین با توجه به رشد متقاضیان شرکت در این دوره‌ها از سراسر کشور به صورت آنلاین برگزار خواهد شد تا شرایط استفاده از این کلاس‌ها برای تمام علاقه‌مندان فراهم شود.

این دوره آموزشی شامل ۱۴ کلاس در ۴ دپارتمان فنی، هنری، طراحی و عمومی است و ثبت‌نام در این دوره برای دانش‌آموزان و دانشجویان با تخفیف ۲۰ درصدی انجام می‌شود که می‌توانند ضمن تماس کد تخفیف را دریافت کنند.

همچنین انستیتو ملی بازی‌سازی به شرکت‌کنندگانی که پروژه موفقی در پایان این دوره ارائه و نمره قابل قبول دریافت کنند، علاوه برگواهی دیجیتالی، گواهی فیزیکی معتبر (بنا به درخواست متقاضیان) نیز ارائه می‌کند. ثبت‌نام در این دوره از ۲۹ مهرماه آغاز می‌شود و تا ۳۰ آبان‌ماه ادامه دارد.

طبق روال همیشگی انستیتو ملی بازی‌سازی برای رفاه حال علاقه‌مندان که از انتخاب دقیق دپارتمان و دروس مطمئن نیستند، همانند دوره‌های گذشته جلسات مشاوره رایگان به صورت آنلاین برگزار می‌کند و در این جلسات توضیحات تخصصی پیرامون دوره‌ها و دپارتمان‌ها ارائه و به تمامی سوالات پاسخ داده خواهد شد.