دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

پیش‌بینی بازار‌های مالی با استفاده از نرم‌افزار هوش مصنوعی

پیش‌بینی بازار‌های مالی با استفاده از نرم‌افزار هوش مصنوعی
یک شرکت فناور فعال در حوزه هوش مصنوعی نرم‌افزاری ارائه کرده است که پیش‌بینی باز‌ارهای مالی را ممکن می‌کند.
کد خبر : 872652

محمدجواد قانع دستجردی مدیرعامل یک شرکت فناور در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان که در رویداد ملی عصر امید البرز در حوزه تخصصی «هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء» حضور دارد در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا درباره محصولی که در این رویداد ارائه می‌کند، گفت: شرکت ما نرم‌افزار مبتنی بر هوش مصنوعی ارائه می‌دهد که در بازار‌های مالی کاربرد دارد و پیش‌بینی باز‌ارهای مالی را انجام می‌دهد.

وی با بیان اینکه این نرم‌افزار قابلیت‌های مختلفی دارد افزود: این نرم‌افزار به‌صورت اتوماتیک خبر‌های حوزه مالی را دریافت و تحلیل می‌کند و امکان فروش آنلاین و اتوماتیک را فراهم می‌‌کند.

قانع دستجردی ادامه داد: این نرم‌افزار برای افرادی که دارای سرمایه هستند و می‌خواهند وارد بازار‌های بورس شوند، کاربرد دارند. حتی افراد با سرمایه کمتر هم می‌توانند از این نرم‌افزار استفاده کنند؛ اما ۳۰ درصد سرمایه آن‌ها به‌صورت کارمزد برداشته می‌شود.

وی با اشاره به اینکه اصل سرمایه افراد توسط ما و با ضمانت‌های ملکی و بانکی تضمین می‌شود افزود: این نرم‌افزار سرمایه را به دلار تبدیل می‌کند، داخل بورس جهانی می‌گذارد و به‌صورت اتوماتیک معامله می‌کند و افراد هیچ نگرانی بابت از دست دادن سرمایه خود را نداشته باشند.

قانع دستجردی بیان کرد: افراد می‌توانند این نرم‌افزار یا حتی ربات معامله‌گر را از ما خریداری کنند؛ در حال حاضر نیروگاه شهید منتظری اصفهان از این نرم‌افزار استفاده می‌کند.

به گزارش آنا، رویداد ملی عصر امید البرز در حوزه تخصصی «هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء» در قالب ۱۵ کمیته تخصصی و با حضور ۲۰۰ شرکت دانش‌بنیان از ۲۲ تا ۲۵ مهر جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار می‌شود.

همراه با این رویداد، نخستین کنفرانس ملی پژوهش و نوآوری در هوش مصنوعی، نمایشگاه دستاورد‌های نوین در هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء، نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی با محوریت چالش‌های علمی در حوزه هوش مصنوعی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر