دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

یادگیری دانش روز دنیا با کمک محصولی مبتنی بر هوش مصنوعی

یادگیری دانش روز دنیا با کمک محصولی مبتنی بر هوش مصنوعی
یک شرکت دانش‌بنیان فعال در حوزه هوش مصنوعی موفق به تولید محصولی آموزشی با تکیه‌بر روش «میکرولرنینگ» شده است که به‌روزترین محتوا‌های آموزشی دنیا را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.
کد خبر : 872486

بهرام حیدری مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان که در رویداد ملی عصر امید البرز در حوزه تخصصی «هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء» حضور دارد در گفت‌وگو با خبرنگار ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا درباره محصولی که در این رویداد ارائه کرده‌اند، گفت: محصولی که در این نمایشگاه ارائه می‌دهیم نوعی محصول آموزشی است با تکیه‌بر روش «میکرولرنینگ» است.

وی افزود: به‌روزترین مطالب برگرفته از کتاب‌های روز آمازون را به قالب صوت‌های پنج دقیقه‌ای و سه موضوع مهم در اختیار مخاطب قرار می‌دهیم. این محتوا با رویکرد آموزشی به مدیران و کارکنان و افرادی که زمان کافی برای درس خواندن ندارند، ارائه می‌شود. مدیریت روانشناسی مدریت و کسب‌وکار  بازاریابی و فروش و مسائل خود بهبودی، سلامت، تغذیه و مواردی به‌صورت که کاربردی است در این برنامه ارائه‌شده است.

حیدری خاطرنشان کرد: این روش برای افرادی که نیاز به آموزش دارند؛ اما زمان کافی ندارند، کاربرد دارد. هرچند که این روش انتقال دانش نیست و انتقال راهکار است به صورتی که فرد با گوش دادن محتوا و تکرار آن در روز‌های مختلف باعث تثبیت مفهوم می‌شود. هرروز با دریافت فایل‌های پنج دقیقه‌ای در معرض اطلاعات و دانش روز دنیا که حتی در ایران هم منتشرنشده قرار می‌گیرد.

مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان با اشاره به اینکه از هوش مصنوعی در این محصول استفاده شده ادامه داد: در خلاصه کردن مطالب و محتوا و ترجمه مطالب و تولید محتوا از هوش مصنوعی انجام می‌کنیم.

حیدری ادامه داد: با این روش افراد می‌توانند تا آخر سال۱۴۰۲، ۱۵۰۰صفحه از علم روز دنیا را بدست بیاورند.

به گزارش آنا، رویداد ملی عصر امید «هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء» در قالب ۱۵ کمیته تخصصی و با حضور ۲۰۰ شرکت دانش‌بنیان از ۲۲ تا ۲۵ مهر جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار می‌شود.

همراه با این رویداد، نخستین کنفرانس ملی پژوهش و نوآوری در هوش مصنوعی، نمایشگاه دستاورد‌های نوین در هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء، نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی با محوریت چالش‌های علمی در حوزه هوش مصنوعی برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر