دوشنبه  05  خرداد  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
مدیرعامل تعاونی‌های حمل‌و‌نقل در‌ پاسخ به آنا خبر داد:

توزیع عادلانه لاستیک بین کامیون‌داران

دوشنبه 16 مهر 1397 ساعت 04:30
مدیرعامل تعاونی‌های حمل‌ و‌ نقل و بار کشور گفت: نشست کمیسیون تخصصی حمل و نقل کشور با حضور اعضای اصلی آن برپا شد.

مجتبی خورشیدی امروز در گفتگو با خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آنا اظهار کرد: نشست کمیسیون تخصصی تعاونی‌های حمل‌ و‌ نقل کشور با حضور اعضای اصلی آن در اتاق تعاون برپا شد.

مدیرعامل تعاونی‌های حمل‌ و‌ نقل و بار کشور گفت: در این نشست بحث‌های مختلفی طرح شد که می‌توان به بحث تأمین لاستیک کامیون‌ها و ... اشاره کرد, هاشمی رئیس کمیسیون تخصصی لاستیک و حمل‌ و نقل مواردی را در این نشست طرح کرد که قرار است پیگیر‌ی‌های مجددی در این زمینه صورت پذیرد.

وی ادامه داد: البته دنبال این هستیم که بخش تعاون وارد این قضیه شده تا این مشکلات بر‌طرف شود, اکنون مشکلات بحث لاستیک و مشکلات دیگر کامیون‌داران در حال رفع شدن است.

این مسئول اضافه کرد: در بخش تعاون در حال رایزنی و پیگیری بوده تا مشکلات را برطرف کنیم و اعتقاد دارم تعاون این ظرفیت را دارد که وارد این مقوله شود.

خورشیدی تصریح کرد: لاستیک به صورت عادلانه بین کامیون‌داران توزیع می‌شود و شرط استمرار این موضوع و تحقق این مهم همکاری وزارت صنعت, معدن و تجارت بوده و امیدواریم اجازه توزیع را به بخش تعاون بدهد.

مدیرعامل تعاونی‌های حمل‌ و‌ نقل و بار کشور گفت: در اتاق تعاون و کمیسیون‌های تخصصی آن در حال تحقق توزیع لاستیک از طریق شبکه تعاونی‌ها هستیم.

انتهای پیام/۴۰۸۳/خ

http://ana.ir/i/316085
ترخیص 20 هزار حلقه لاستیک از گمرک تا پایان بهمن

ترخیص 20 هزار حلقه لاستیک از گمرک تا پایان بهمن

لاستیک‌های توزیع شده وزارت صنعت تنها به 10 درصد از رانندگان رسید

لاستیک‌های توزیع شده وزارت صنعت تنها به 10 درصد از رانندگان رسید

16/07/1397 08:26:09 ق.ظ
مگرمشکل کامیونداران فقط لاستیک است ؟؟ مشکلات ملت و کشور را حل کنید . مگر در این مملکت تا زمانی که کسی اعتراضی جدی نکرده ، نباید به مشکلاتش رسیدگی شود ؟؟؟