دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

رسیدگی به اوضاع نابسامان شرکت مخابرات به وزیر ارتباطات سپرده شد

رسیدگی به اوضاع نابسامان شرکت مخابرات به وزیر ارتباطات سپرده شد
در پی بروز مشکلات مشهود در نحوه عملکرد مدیران شرکت مخابرات ایران و گلایه‌های مستمر مقامات مسئول، وزیر ارتباطات مأمور رسیدگی به اوضاع نابسامان آن شد.
کد خبر : 873471

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، در حالی که مشکلات شرکت مخابرات ایران در پرداخت معوقات بازنشسته‌ها و حقوق پرسنل ادامه دارد، عدم رضایت کاربران از خدمات ارائه شده توسط این شرکت علی الخصوص خدمات اینترنت پرسرعت و مشکلات ماه‌های اخیر تمدید پروانه این شرکت از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، باعث شده است تا با نگاه جدی‌تری مشکلات این شرکت و راهکار رفع موانع توسعه بررسی و مورد بازبینی قرار گیرد.

از این رو به دنبال نامه فتح‌الله توسلی، نماینده کبوتر آهنگ و بهار در مجلس شورای اسلامی به محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور و درخواست «پیگیری و رفع مشکلات شرکت مخابرات با توجه به نقش و جایگاه این شرکت در امنیت پایدار کشور به منظور فراهم نمودن موجبات رضایتمندی کارکنان شاغل و بازنشسته»، معاون اول رئیس جمهور خطاب به عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پی نوشت کرده است که «لازم است وضع مخابرات به سرعت سامان پیدا کند».

در نامه‌ای که محمدرضا محمدخانی، رئیس دفتر معاون اول رئیس جمهور خطاب به وزیر ارتباطات نوشته و رونوشت آن برای مجید سلطانی، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران ارسال شده است، به پی نوشت مخبر خطاب به سلطانی اشاره شده که آمده است: «جناب آقای سلطانی جهت اقدام».

                   وزیر ارتباطات مامور رسیدگی به اوضاع نابسامان شرکت مخابرات ایران شد

   

گفتنی است چندی پیش عیسی زارع‌پور، وزیر ارتباطات و فناوری در صحن علنی مجلس گفته بود: دولت در عزل و نصب‌های این شرکت و به کارگیری نیروی انسانی و امور داخلی شرکت مخابرات ایران نقشی ندارد. بنده به عنوان وزیرارتباطات دو نقش پاسخگویی در برابر کوتاهی این شرکت در ارائه تلفن یا اینترنت و تنظیم همه اپراتور‌ها را در این شرکت بر عهده دارم چرا که تنها ۲۰ درصد سهام شرکت مخابرات در دست دولت است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته