دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

شمارش معکوس برگزاری رویداد عصر امید در حوزه هوش مصنوعی

شمارش معکوس برگزاری رویداد عصر امید در حوزه هوش مصنوعی
رویداد ملی عصر امید در حوزه تخصصی هوش مصنوعی و اینترنت اشیا ۲۲ مهر جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد البرز برگزار می‌شود.
کد خبر : 872272

به گزارش خبرنگار ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا، چهارمین رویداد ملی عصر امید این بار در حوزه تخصصی هوش مصنوعی و اینترنت اشیا از 22 تا 25 مهرماه جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد البرز برگزار می‌شود.

همراه با این رویداد، نخستین کنفرانس ملی پژوهش و نوآوری در هوش مصنوعی، نمایشگاه دستاورد‌های نوین در هوش مصنوعی و اینترنت اشیا، نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی با محوریت چالش‌های علمی در حوزه هوش مصنوعی برگزار خواهد شد.

رویداد عصر امید البرز در قالب ۱۵ کمیته تخصصی و با حضور ۲۰۰ شرکت دانش‌بنیان در حوزه هوش مصنوعی برگزار می‌شود. تاکنون ۳۸۵ چکیده مقاله و ۲۸۰ مقاله اصلی دریافت شده که ۹۱ مقاله پذیرش و ۷۵ مقاله در حال نهایی شدن است. شرکت‌هایی که در این همایش علمی شرکت کنند، می‌توانند با بخش‌های مختلف استان ازجمله صنایع ارتباط برقرار کرده و تحول‌آفرین باشند.

رویداد ملی عصر امید «هوش مصنوعی و اینترنت اشیا» از ۲۲ مهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج آغاز به کار می‌کند و تا ۲۵ مهر به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

به گزارش آنا، سه دوره قبلی رویداد عصر امید در تهران (خرداد ۱۴۰۱ مصلای امام خمینی)، عسلویه (اسفند ۱۴۰۱) و سیرجان (خرداد ۱۴۰۲) برگزار شد و این بار در دوره چهارم و در حوزه تخصصی هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در کرج برگزار می‌شود.

عصر امید

انتهای پیام/

ارسال نظر