دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 اسفند 1398 - 11:00

شرکت فناوری کره‌ای سرویس نمایش آنلاین بازی‌های خود را قطع می‌کند

شرکت بزرگ فناوری کره‌ای قصد دادرد جریان ارتباط رایانه با تلفن همراه در هنگام بازی کردن را به زودی قطع کند.
کد خبر : 478673
بازی 1.jpg

به گزارش خبرنگار حوزه علم، فناوری و دانش‌بنیان گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از اینگجت، شرکت سامسونگ اعلام کرده است تا 8 فروردین 1399 به‌طورکلی ارتباط رایانه با تلفن همراه برای انجام بازی‌های آنلاین را قطع می‌کند. یعنی کاربران تلفن‌های همراه این شرکت دیگر نمی‌توانند از طریق لینک PlayGalaxy بازی‌های موردعلاقه خود را انجام دهند.


غول فناوری کره‌ای بی‌سروصدا در حال فراهم کردن شرایط خاموش شدن خدمات رایانه به تلفن همراه بازی‌های آنلاین خود است. به نظر می‌رسد سامسونگ مدت‌ها است تصمیم گرفته این سرویس را از دسته‌بندی خدمات خود قطع کند. آمارهای منتشرشده از سوی این شرکت نشان می‌دهد در چند ماه اخیر تعداد کاربرانی با گوشی خود به PlayGalaxy مراجعه می‌کردند بسیار کاهش‌یافته است.


برخی از کارشناسان معتقدند سامسونگ پس از قطع خدمات رایانه به تلفن همراه برنامه‌های جدیدی را برای آینده در پیش‌گرفته است و می‌خواهد با خدمات جدید کاربران تلفن همراه و همه طرفداران این شرکت را غافلگیر کند. البته در رابطه با این اقدام سامسونگ نظر دیگری نیز وجود دارد. به‌طوری‌که مدیران سامسونگ نمی‌خواهند تجربه ناموفق اپل در مورد بازی‌های آنلاین را تکرار کنند.


یکی دیگر از دلایل قطع این سرویس سامسونگ رضایت نداشتن کاربران هنگام هماهنگ‌سازی تلفن همراه خود با رایانه برای بازی است. کاربران زیادی اعلام کردند PlayGalaxy خدمات مطلوبی را به آن‌ها ارائه نمی‌دهد و در جریان بازی دچار اختلال می‌شود. باید منتظر ماند و دید این شرکت کره‌ای برای افزایش رضایت کاربران خود در آینده چه برنامه‌ای را در پیش‌گرفته است.


انتهای پیام/4144/


 


انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته