دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
بهمن ماه؛

کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می‌شود 

کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری برگزار می‌شود 
هفدهمین کنفرانس ملی و سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری برای زیست بوم نوآوری، شرکت‌های بزرگ و اقتصاد دانش بنیان و نوآور برگزار می‌شود.
کد خبر : 880368

به گزارش خبرنگار علم و فناوری آنا، مهدی الیاسی رئیس کمیته سیاست‌گذاری کنفرانس مدیریت فناوری و نوآوری امروز در نشستی خبری که صبح امروز در کارخانه نوآوری آزادی برگزار شد گفت: هفدهمین کنفرانس ملی و سیزدهمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری و نوآوری برای زیست بوم نوآوری، شرکت‌های بزرگ و اقتصاد دانش بنیان و نوآور برگزار می‌شود.

وی افزود: این رویداد بزرگترین گردهمایی متخصصان و مدیران و رویداد علمی فناورانه کشور است، افزود: این کنفرانس در راستای ارتقاء سطح فناوری و نوآوری در ایران و سایر کشورها گام‌های مؤثری برداشته است.

الیاسی گفت: همچنین  کنفرانس مدیریت فناوری توانسته با حمایت از ایجاد و توسعه شبکه متخصصان و تلاش‌گران عرصه مدیریت فناوری و نوآوری، به ارتقاء و بهبود تصمیم‌گیری‌های مرتبط با این حوزه در سطوح ملی و بنگاه کمک کند. 

وی با  اشاره به محورهای این کنفرانس گفت: سیاست‌گذاری، تنظیم‌گری و مدیریت فناوری‌های نوظهور (هوش مصنوعی، زنجیره بلوکی و کلان داده)، ایجاد اقتصاد نوآوری و فناوری، اقتصاد پلتفرمی، تحول دیجیتال و انقلاب صنعتی چهارم، اقتصاد دانش‌بنیان و تاب‌آوری در فضای تحریم، همکاری دانشگاه و صنعت، نوآوری باز و زیست‌بوم نوآوری و فناور ی، هوشمندی فناوری و نوآوری، آینده‌پژوهی و آینده‌نگاری، مساله‌محوری در سیاست‌گذاری فناوری و نوآوری (آب، مهاجرت، آلودگی هوا، …)، نوآوری اجتماعی، نوآوری فراگیر و نوآوری به صرفه، سیاست‌ها، نهادها و سازوکارهای تامین مالی نوآوری، سیاست‌گذاری و حکمرانی فناوری و نوآوری   برخی از محورهای این کنفرانس به شمار می رود.

وی ادامه داد: این دوره از کنفرانس بخش مقالات علمی دارد که شرکت‌ها، دانشجویان، کارآفرینان و ... می توانند حضور داشته باشند.

به گفته الیاسی، همچنین قرار است جایزه کارآفرین سیاستی به برگزیدگان اعطا شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر