دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

اپراتور‌ها پاسخگوی قطعی اینترنت باشند

اپراتور‌ها پاسخگوی قطعی اینترنت باشند
به دنبال قطعی شبکه ارتباطی مشترکان اپراتور‌های های‌وب و پارس‌آنلاین، رگولاتوری ضمن صدور اطلاعیه‌ای از این اپراتورها خواست که هرچه سریعتر نسبت به رفع اختلال اقدام کند.
کد خبر : 872234

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، براساس شکایت‌های مردمی ثبت شده در سامانه ۱۹۵ و بررسی داده‌های شبکه زیرساخت، مشترکان اپراتورهای وب و پارس‌آنلاین از حدود ساعت ۱۴روزگذشته به شبکه ارتباطی دسترسی ندارند به دنبال این اتفاق رگولاتوری ضمن صدور اطلاعیه‌ای از این اپراتور خواست که هرچه سریع‌تر نسبت به رفع اختلال اقدام کند.

بررسی تیم‌های فنی رگولاتوری و شکایات مردمی ثبت شده در سامانه ۱۹۵ نشان می‌دهد که دسترسی کاربران اپراتورهای های‌وب و پارس آنلاین از ساعت ۱۴ امروز به شبکه مقدور نیست.

تیم‌های تخصصی از همان دقایق اولیه بروز این اختلال جهت یافتن محل قطعی فیبر مشغول به کار شدند و پس از بررسی‌های لازم همچنین اخذ آزمایشات فنی در نقاط ابتدایی و انتهایی مسیر نهایتا قطعی در سمت مرکز اصلی اپراتور تشخیص داده شد.

بعد از شناسایی محل قطعی براساس پیگیری‌های انجام شده، مراحل رفع مشکل توسط تیم های تخصصی اکنون در جریان است.

انتظار می‌رود اپراتورهای‌وب و پارس آنلاین در راستای پاسخگوی شفاف و سریع به کاربران خود، ضمن اعلام مراحل پیگیری رفع اختلال به کاربران، نسبت به رفع هرچه سریعتر مشکل اقدام کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر