دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
در آیین اختتامیه نمایشگاه پست مطرح شد؛

هوشمندی صنعت پست؛ پیشران تحول دیجیتال کشور

هوشمندی صنعت پست؛ پیشران تحول دیجیتال کشور
آیین اختتامیه نمایشگاه صنعت پست لجستیک، تجارت الکترونیک و صنایع پستی با حضور نماینده مجلس شورای اسلامی، معاونان وزاری ارتباطات‌ و راه و شهرسازی برگزار شد. 
کد خبر : 850552

به گزارش گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا، آیین اختتامیه نمایشگاه صنعت پست، لجستیک، تجارت الکترونیک و صنایع پستی امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ با حضور رضا تقی پور نماینده مجلس شورای اسلامی؛معاونان وزاری ارتباطات‌ و راه و شهرسازی برگزار شد. 

رضا تقی پور در این آیین با بیان اینکه نمايشگاه صنعت پست رویدادی خوب و موفق بود که این روزها در کشور اتفاق افتاده است؛ گفت: تاکنون این گونه رویدادی را در سطح کشور نداشته‌ایم.

نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی؛ نمایشگاه صنعت پست را به عنوان فضایی برای گردهمایی فعالان صنعت پست خواند که در محیطی خوب و مناسب به تبادل افکار؛ ظرفیت‌ها و ارائه توانمندی‌های خود پرداختند. 

وی ادامه داد: این چندروز صرفا نقطه شروع و تماس صاحبان صنایع پست است و آن‌چه مهم‌تر است اتفاقات و پیگیری‌های بعدی این جریان است.

تقی پور با بیان اینکه پست از دیرباز یکی از خدمات و صنایعی بوده است که ایرانیان در تاریخ آن ریشه چندین صدساله داشته‌اند، گفت: معنی اش این است اگر چه این نیاز شکلش عوض شده اما همچنان پابرجاست و حتی افزون شده است.

‌وی با اشاره به تفاوت‌های نسل قدیم و سنتی پست با پست نوین اظهار کرد: امروز با بهره گیری از ظرفیت‌های نوین؛ خدمت رسانی به مخاطبان و مشتریان تسهیل شده است.

این نماینده مجلس با تاکید بر اینکه کشور ما از منظر بازار و سرزمین پستی، بکر و دارای ظرفیت های فعال نشده بسیار است عنوان کرد: با شناسایی ظرفیت های بالقوه موجود در کشور و فعال سازی صحیح آن پست بازاری چندین ده برابری را تجربه خواهد کرد.

تقی پور ابراز امیدواری کرد: رویداد فعالان پست و متخصصان فناوری های پستی با تبادل نظر و تعاملات در زمینه ارائه خدمات پستی بهتر و فعال سازی و جذب بازارهای پستی بیشتر ادامه یابد.

نمایشگاه صنعت پست که هشتم خرداد ۱۴۰۲ با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات؛ افتتاح شد‌ه بود، عصر امروز ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ به فعالیت خود خاتمه می‌دهد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر