دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
27 ارديبهشت 1402 - 08:00
توسط یک تیم استارت‌آپی انجام شد؛

امکان بارگذاری و خرید و فروش محتوای‌ دیجیتال با برنامه‌ای کاربردی

امکان بارگذاری و خرید و فروش محتوای‌ دیجیتال با برنامه‌ای کاربردی
یک تیم استارت‌آپی برنامه‌ای کاربردی ساخته که در آن هر محتوای دیجیتالی مانند عکس، متن، فیلم، کلیپ، پاورپوینت، کلاس‌های آموزشی و ... برای افراد امکان بارگذاری و فروش دارد.
کد خبر : 847719

مدیر فروش یک برنامه کاربردی(خرید و فروش محتوای‌ دیجیتال) در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا عنوان کرد که در این برنامه با عنوان «دیجیت باکس» هر نوع محتوای دیجیتالی بارگذاری و خرید و فروش می‌شود.

مطهره شمس علیزاده مدیر یک تیم استارت‌آپی با بیان اینکه این مجموعه زیر نظر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه الزهرا(س) فعالیت می‌کند، گفت: این برنامه کاربردی، قابلیت دارد که هر محتوای دیجیتالی مانند عکس، متن، فیلم، کلیپ، پاورپوینت، کلاس‌های آموزشی و وکتور و ... امکان بارگذاری را داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه در این برنامه قابلیت استفاده از هر نوع محتوای بارگذاری شده وجود دارد، افزود: بخش‌هایی ایجاد شده است تا افرادی که تولیدکننده محتوا هستند، بتوانند محتوای تولیدشده خود را بارگذاری کرده و آن را به فروش برسانند.

 شمس افزود: در واقع در برنامه فضایی فراهم کردیم تا هم تولیدکنندگان محتوای دیجیتال و هم مصرف کنندگان بتوانند از آن استفاده لازم را ببرند.

این فعال استارت‌آپی درباره مقایسه برنامه این تیم با مجموعه‌های مشابه و وجه تمایز آن گفت: تمام تلاش تیم این است که دیجیت باکس تبدیل به پایگاهی برای مصرف کنندگان و تولیدکنندگان محتوای دیجیتال شود.

وی اضافه کرد: ضمن اینکه می‌توانیم کمک کنیم به عنوان پایگاه و سایت، مرجعی برای کسب درآمد تولیدکنندگان محتوا شویم، امکان این را داریم تا همه دانش آموزان، دانشجویان و فعالان عرصه محتوا بتوانند در این برنامه نکات آموزشی خود را برای فروش یا به صورت رایگان در سامانه بارگذاری کرده و امکان استفاده دیگران از محتوای تولیدشده آن‌ها را فراهم کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته