دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 تير 1401 - 13:06

ثبت‌نام ستاد اربعین دانشگاه صنعتی امیرکبیر تا ۳۰ تیر ادامه دارد

ستاد اربعین دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام کرد: هیئت رهروان شهدا به عنوان متولی کاروان اربعین دانشگاه صنعتی امیرکبیر از همه‌ مشتاقان زیارت دعوت کرد تا ۳۰ تیر پیش ثبت‌نام کنند.
کد خبر : 669868
اربعین حسینی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با عنایت به نزدیکی ایام زیارتی اربعین سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه‌السلام و پیش‌بینی اربعین پر شور پس از تعطیلی دو ساله، هیئت رهروان شهدا به عنوان متولی کاروان اربعین دانشگاه صنعتی امیرکبیر از همه‌ مشتاقان زیارت دعوت به پیش ثبت‌نام می‌کند.
مشتاقان به این شرکت در کاروان راه بهشت می‌توانند از طریق آدرس https://heiat.aut.ac.ir اقدام به پیش ثبت‌نام کنند. تاریخ پیش ثبت‌نام اولیه از روز پنجشنبه ۲۳ تیرماه تا پنجشنبه ۳۰ تیرماه ۱۴۰۱ خواهد بود.


نهایی کردن پیش ثبت‌نام در سایت هیئت رهروان شهدا به معنای ثبت نام قطعی نخواهد بود و در صورت پر شدن کاروان، داوطلبین بر اساس اولویت‌های تعیین شده یا تقدم نام نویسی، ثبت نهایی خواهند شد.


تمامی افرادی که مشتاق حضور در کاروان راه بهشت هستند، باید تا پایان تیر ماه در سامانه‌ سماح ثبت نام کنند. عدم ثبت نام در سامانه سماح به معنای عدم پیش ثبت نام در کاروان است.


داوطلبین حتماً به تاریخ گذرنامه خود توجه داشته باشند. حداقل اعتبار لازم برای سفر زیارتی اربعین ۶ ماه از موعد اعزام است.


افراد مشمول خدمت سربازی که سنوات گذشته به زیارت عتبات مشرف شده‌اند از ثبت بازگشت خود به کشور در سامانه‌ نظام وظیفه، اطمینان حاصل کنند.


با توجه به شیوع ویروس کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت بهداشت، تمامی داوطلبین باید دو دز واکسن تزریق کرده باشند. ضمناً افرادی که از دز دوم آنها بیش از ۶ ماه گذشته باید دز یادآور تزریق کنند.


انتهای پیام/۴۰۴۰/انتهای پیام/

ارسال نظر