چهارشنبه  27  شهریور  1398
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی:

FATF منافع کشور را تهدید می‌کند

يكشنبه 08 مهر 1397 ساعت 12:14
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس تلاش می‌کنند مانع از تصویب FATF در مجلس شوند تا بعد از کلاه گشاد برجام، کلاه گشادتری بر سر کشور و منافع کشور نرود.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام نصرالله پژمانفر صبح امروز با حضور در جمع دانشجویان معترض به FATF در مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: تعداد زیادی از نمایندگان مردم تمایل داشتند در بین دانشجویان معترض تجمع کرده‌اند، حضور پیدا کنند اما به دلیل آنکه موضوع مهمی در مجلس در حال بررسی است، نتوانستند از مجلس خارج شوند.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در ادامه افزود: نخست عذرخواهی دوستان صحن را که نتوانستند در جمع مردم حضور پیدا کنند، خدمتتان اعلام می‌کنم.

وی در ادامه افزود: اما نکته مهمی که باید به آن اشاره کرد این است که ما به‌عنوان نماینده مردم تلاش می‌کنیم که موضوع مهم FATF که مسئله‌ای مضر برای کشور است، تصویب نشود؛ زیرا FATF منافع کشور را تهدید کرده و تهدید هم می‌کند. نمایندگان تلاش می‌کنند مانع از تصویب FATF در مجلس شوند و همه سعی نمایندگان مجلس این است که بعد از کلاه گشاد برجام، کلاه گشادتری بر سر کشور و منافع کشور نرود.

پژمانفر افزود: نکته دیگر آنکه شما هم از نمایندگان مجلس چه در شهرهای خودتان و چه در کل کشور مطالبه کنید و دیدگاه‌های خودتان را محترمانه به آن‌ها منتقل کنید، بدون آنکه تهدیدی باشد و ایجاد نگرانی کند. این حق شما است که پیگیری کنید و حق ما هم این است که به دیدگاه‌های مردم توجه کنیم.

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت: تمام کسانی که به‌ نظام وفادار هستند با تمام توان و قدرت خود در مجلس تلاش می‌کنند که این طرح به تصویب نرسد. همان‌طور که دو مرحله قرار بود این موضوع در صحن علنی مطرح شود و نمایندگان انقلابی اجازه ندادند این موضوع غیرقانونی محقق شود. در حال حاضر هم تمام تلاشمان را می‌کنیم که مانع تصویب FATF شویم.

انتهای پیام/4087/پ


http://ana.ir/i/314459
FATF تأثیری در حل مشکلات پولی و بانکی کشور ندارد

FATF تأثیری در حل مشکلات پولی و بانکی کشور ندارد

آرای نمایندگان در تصویب FATF شفاف اعلام شود

آرای نمایندگان در تصویب FATF شفاف اعلام شود

FATF وضعیت اقتصادی کشور را نشانه گرفته است/ از برجام عبرت بگیرید

FATF وضعیت اقتصادی کشور را نشانه گرفته است/ از برجام عبرت بگیرید