دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

جشنواره تخصصی صنعت برق ایران برگزار می‌شود

جشنواره تخصصی صنعت برق ایران برگزار می‌شود
نخستین جشنواره و فن‌بازار تخصصی صنعت برق ایران با حضور واحد‌های فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد سراسر کشور آبان امسال برگزار می‌شود.
کد خبر : 872709

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، نخستین جشنواره و فن‌بازار تخصصی صنعت برق ایران با حضور واحد‌های فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان، پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد سراسر کشور برگزار می‌شود.

ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان انرژی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری در نظر دارد با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و مشارکت پژوهشگاه نیرو پیرو مفاد آئین‌نامه حمایت از تولید، دانش‌بنیان و فناور و اشتغال آفرین در صنعت آب و برق، نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی صنعت برق ایران را به‌منظور همرسانی چالش‌ها و ظرفیت‌ها، شکل‌گیری فعالیت‌های دانش‌بنیان جدید و پشتیبانی و رفع موانع تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در حوزه برق و انرژی از ۲۳ تا ۲۶ آبان سال جاری، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران (سالن ۴۰) برگزار کند.

در این راستا از تمام واحد‌های فناور، شرکت‌های دانش‌بنیان و همچنین پارک‌ها و پردیس‌های علم و فناوری، شتاب‌دهنده‌ها و مراکز نوآوری و توسعه فناوری سراسر کشور که دارای محصول یا خدمت با حداقل بلوغ فناوری در حوزه برق و انرژی هستند، دعوت می‌شود تا در این جشنواره و فن بازار مشارکت کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر