دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
28 آبان 1401 - 15:21
بر اساس اعلام سازمان فناوری اطلاعات؛

اتصال ۱۰۰ دستگاه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند

اتصال ۱۰۰ دستگاه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند
تعداد دستگاه‌های متصل به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند با اتصال سازمان برنامه و بوجه کشور و مرکز ملی آمار ایران از مرز ۱۰۰ دستگاه عبور کرد.
کد خبر : 815444

به گزارش گروه دانش و فناوری خبرگزاری آنا، مجید فولادیان، مدیرکل دفتر پایش و نظارت بر پیاده‌سازی دولت الکترونیکی با اعلام اینکه تعداد دستگاه‌های متصل به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند از ۱۰۰ عبور کرد، گفت: مرحله نخست اتصال دستگاه‌ها به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند در حال تکمیل است و ما در گام بعدی به‌دنبال افزایش کیفیت خدمات ارائه شده در این درگاه هستیم.

 فولادیان درباره وضعیت کیفی خدمات دستگاه‌ها در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند، تصریح کرد: در حال حاضر سازمان امور مالیاتی و سازمان تأمین اجتماعی و چندین دستگاه اجرایی دیگر در ارائه کامل خدمات خود از طریق این درگاه پیشرو هستند و بقیه دستگاه‌ها نیز در حال تکمیل خدمات خود هستند.

وی عدم همکاری برخی از دستگاه‌های پرمخاطب در اتصال به پنجره ملی خدمات هوشمند دولت به دلیل نداشتن پنجره واحد خدمات، نبود سامانه متمرکز با امکان احراز هویت الکترونیکی، عدم تحویل برخی سرویس‌ها از سوی دستگاه‌ها و نقص داده در برخی پایگاه داده‌های پایه ملی را مهمترین مشکلات در این زمینه عنوان کرد و اظهار امیدواری کرد که هر چه سریعتر این مشکلات برطرف شوند.

انتهای پیام/4144

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته