سه شنبه  12  فروردین  1399
Print Short Link
Zoom In
Zoom Out
سردار فدوی در چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و امنیت:

رزمندگان جبهه مقاومت باید بساط شیطان را در سراسر عالم از بین ببرند

جمعه 25 بهمن 1398 ساعت 17:53
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: رزمندگان جبهه مقاومت باید بساط شیطان را در سراسر عالم از بین ببرند.

به گزارش خبرنگار حوزه امنیتی و دفاعی گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار علی فدوی در چهارمین کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و امنیت (فاتحین) که عصر امروز در سالن اجلاس سران برگزار شد، ضمن گرامیداشت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار کرد: استکبار جهانی به دروغ دم از حقوق زنان و آزادی آنان دم می‌زند درحالی که اسلام عزیز، طرفدار واقعی حقوق زنان و آزادی بانوان بوده و بالاترین تکریم‌ها به زنان در دین اسلام اشاره شده است.

وی افزود: امام خمینی (ره) فرموده‌اند که مرد از دامن زن به معراج می‌رود که تعبیر بسیار زیبایی است و باید قدردان زنان انقلابی جامعه در کشور باشیم. زنان در طول ۴۱ سال پس از پیروزی انقلاب اسلامی، در دامان خود بزرگ‌مردانی را پرورش داده‌ که سر بزنگاه، تکالیف خود را به نحو احسن انجام داده‌اند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه انقلاب اسلامی ۴۱ سال است که بر مدار مستقیم خود پیش می‌رود، گفت: مستکبرین، شیاطین و خبیثان عالم سال‌هاست که با انقلاب اسلامی به مقابله و جنگ برخاسته‌ و حتی لحظه‌ای از دشمنی علیه ملت ایران غافل نشده‌اند. مستکبرین عالم سال‌هاست که با یکدیگر متحد شده‌اند و علیه انقلاب اسلامی می‌جنگند ولی بدانند که پیروزی از آنِ جبهه حق خواهد بود، چراکه این، وعده الهی است.

فدوی خاطرنشان کرد: اگر به تکالیف خود به درستی انجام دهیم، نتایج خوب برای جبهه حق با وعده خدای متعال محقق خواهد شد؛ از نهضت اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) در سال ۴۲، ۵۶ سال می‌گذرد و ایران با رمز مقاومت به پیشرفت‌های بالایی رسیده است. رزمندگان جبهه مقاومت در همه جغرافیای جهان برای مستکبران عالم شرط و تکلیف مشخص می‌کنند و دشمنان چاره‌ای جز قبول کردن ندارند‌.

وی تصریح کرد: هرچقدر تکالیف خود را با اخلاص و معنویت انجام دهیم، به نتایج بهتری در جبهه مقاومت می‌رسیم. ما حتی یک بازه زمانی ۲۴ ساعته را نباید از دست دهیم و باید تمام تلاشمان را برای قوی کردن خود به کار بندیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمنان جمهوری اسلامی، بسیاری از توانمندی‌های انقلاب اسلامی را نمی‌دانند و درکی از آن ندارند. دشمنان در محاسبات خود، خدا و پیامبر و شهادت را نمی‌فهمند و به همین دلیل درک درستی از توانایی‌های برجسته جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف ندارند. همچنین در سال‌های اخیر شاهد توانمندی جبهه مقاومت هستیم و رزمندگان این جبهه، ایران اسلامی را مرکزیت و الگوی خود می‌دانند.

فدوی خاطرنشان کرد: رزمندگان یمن در موارد مختلف، توانمندی‌های خوبی را از خود رونمایی کرده‌اند که برای استکبار جهانی تلخ است. هر روز شاهد خباثت آمریکایی‌ها و اذنابشان در منطقه هستیم که باید از این منطقه خارج شوند. امام خامنه‌ای پس از شهادت سردار سلیمانی فرمودند که سیلی سخت‌تر و انتقام سخت در انتظار آمریکایی‌هاست و یک نفر از آنان نباید در منطقه باشد.

وی گفت: رزمندگان جبهه مقاومت باید بساط شیطان را در سراسر عالم از بین ببرند و بدانند که وعده خدا تخلف‌ناپذیر است و پیروزی حقیقی از آن جبهه حق خواهد بود. وحدت کلمه یکی از رموز پیشرفت‌های ملت ایران است که در بیانات امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب بارها اشاره شده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: آمریکایی اذعان کرده‌اند که می‌خواستیم سوریه را به طور کامل تصاحب کنیم اما ایران نگذاشت و این نشان‌دهنده قدرت بالای جمهوری اسلامی است که با عنایت خدای متعال، جبهه باطل و شیطان بزرگ را شکست دادند. در سوریه، رزمندگان جبهه اسلام از ۱۴ ملیت در یک لشگر قرار داشتند و با اتحاد به پیروزی‌های بسیاری رسیدند و آمریکای جنایتکار را شکست دادند‌. امیدواریم که آمریکایی‌های خبیث هرچه زودتر از این منطقه بروند و شاهد پیروزی‌ جبهه اسلام بر جبهه حق باشیم.

فدوی خاطرنشان کرد: تکریم خانواده معظم شهدا یک امر واجب است که باید در جامعه بیشتر ترویج شود. پیامبر اکرم (ص) درباره شهدا از جانب خداوند نقل می‌کند که من (خدا) جانشین تو (شهید) در بین اهل‌بیت تو هستم. هرکه آنان را خشنود کند، مرا خشنود کرده است و هرکس آنان را به خشم آورد، مرا خشمگین کرده است. این حدیث در تفسیر مجمع‌البیان در ذیل آیه ۱۶۹‌ سوره آل‌عمران (ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله بل احیاهم عند ربهم یرزقون) آمده و گفته شده است که شهید می‌تواند ۷۰ هزار نفر از اهل‌بیت خود را شفاعت کند.

انتهای پیام/۴۱۱۸/

http://ana.ir/i/471935
شیخ‌الاسلام مجاهدی متقی و دیپلماتی انقلابی بود

شیخ‌الاسلام مجاهدی متقی و دیپلماتی انقلابی بود

اطلاعات فراوانی در مورد حمله ایران به پایگاه عین‌الاسد داریم

اطلاعات فراوانی در مورد حمله ایران به پایگاه عین‌الاسد داریم

سامانه ضدرادار شهید دهقان رونمایی شد

سامانه ضدرادار شهید دهقان رونمایی شد

آمریکا و متحدانش بدانند حضورمان در منطقه قابل مذاکره نیست

آمریکا و متحدانش بدانند حضورمان در منطقه قابل مذاکره نیست

کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم تجدید میثاق میان همه رزمندگان جبهه مقاومت است

کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم تجدید میثاق میان همه رزمندگان جبهه مقاومت است

آمریکا باید از منطقه خارج شود/ رونمایی از سامانه ضدرادار شهید دهقان

آمریکا باید از منطقه خارج شود/ رونمایی از سامانه ضدرادار شهید دهقان

کنگره بین‌المللی بزرگداشت شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود

کنگره بین‌المللی بزرگداشت شهدای مدافع حرم برگزار می‌شود