دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

حلقه‌ای که تمام قابلیت‌های ساعت هوشمند را داراست

حلقه‌ای که تمام قابلیت‌های ساعت هوشمند را داراست
یک شرکت فرانسوی موفق به تولید حلقه هوشمند «سیرکلر رینگ اسلیم» شده است که تمام قابلیت‌های ساعت‌های هوشمند را دارد.  
کد خبر : 880297

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا به نقل از فون آرنا، توسعه فناوری در سال‌های اخیر سرعت بالاتری گرفته و شرکت‌ها در کنار ساخت گوشی و تبلت به ساخت گجت‌های هوشمند نیز مشغول هستند. حلقه «سیرکلر رینگ اسلیم» (Circular Ring Slim) یکی از این محصولات است که در لیست برترین دستبند‌های ورزشی سال ۲۰۲۳ حضور داشته و شایعات نشان می‌دهند که رقیب آن یعنی حلقه سامسونگ با نام «گلکسی رینگ» (Galaxy Ring) نیز در حال توسعه است.

شرکت «سیرکلر» (Circular) حلقه هوشمند خود را به تازگی معرفی کرده و ادعا کرده است که این حلقه نازک‌ترین، سبک‌ترین، و قدرتمندترین گجت همراه در جهان است. این حلقه با طراحی خاص از آلومینیوم مات، روکش میکروکریستالی سیاه، و فیبر کربن تشکیل شده و به‌طور کامل یک دستگاه ضدآب است.  

در بخش سلامت و پایش بدن، حلقه «سیرکلر رینگ اسلیم» با حسگر‌های مختلف از جمله (LED) فروسرخ و شتاب‌سنج، هفت شاخص فیزیولوژیک و ۱۴۲ نشانگر اشتقاقی را اندازه‌گیری می‌کند و این حلقه از تکنولوژی «پی پی جی» (PPG) برای ثبت معیار‌های حیاتی مانند ضربان قلب و اکسیژن خون استفاده می‌کند.

هنگام خواب نیز این حلقه به نظارت بر شاخص‌های کیفیت خواب می‌پردازد و اطلاعات مربوط به تغییرات دما و علائم حیاتی بدن را بررسی می‌کند. حلقه «سیرکلر رینگ اسلیم» از قابلیت لرزش برای ارائه بازخورد و هشدار‌ها استفاده می‌کند؛ علاوه بر این در حالت استفاده عادی تا ۲۰ روز و استفاده حداکثری تا ۵ روز باتری این حلقه دوام خواهد داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر