دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
مدیر رویدادهای فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی:

«عصر امید» هوش مصنوعی به کمک متخصصان رایانه آمد

«عصر امید» هوش مصنوعی به کمک متخصصان رایانه آمد
مهدی باقری‌زاده عنوان کرد: رویداد ملی عصر امید روی پیشرفت شرکت‌های مختلف هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء تأثیر مثبت خواهد داشت و متخصصان کامپیوتر (رایانه) بهتر می‌توانند جایگاهشان را پیدا کنند.
کد خبر : 873382

مهدی باقری‌زاده مدیر رویداد‌های فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی در حاشیه چهارمین رویداد ملی عصر امید در حوزه هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا اظهار کرد: این رویداد در سه دوره گذشته در مصلای حضرت امام خمینی (ره) خردادماه ۱۴۰۱، دومین رویداد در عسلویه و سومین رویداد هم در شهرستان سیرجان برگزار شد.

وی اضافه کرد: چهارمین رویداد ملی عصر امید در حوزه هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء هم با حضور ده‌ها شرکت دانش‌بنیان و فناور در استان البرز و در دانشگاه آزاد کرج در حال برگزاری است.

مدیر رویداد‌های فناورانه دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه هوش مصنوعی جایگاه بسیار تأثیرگذاری در زندگی انسان‌ها دارد، عنوان کرد: شرکت‌های دارای محصول در رویداد ملی عصر امید در حوزه هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء حضور یافته و دستاورد‌های خود را در معرض عموم قرار دادند.

«عصر امید» هوش مصنوعی به کمک متخصصان رایانه آمد

باقری‌زاده درباره اینکه پیش‌بینی شما از دستاورد چهارمین رویداد ملی عصر امید در حوزه هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء چیست؟ چنین پاسخ داد: قطعاً این رویداد روی پیشرفت شرکت‌های مختلف هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء تأثیر مثبت خواهد داشت و متخصصان کامپیوتر بهتر می‌توانند جایگاهشان را پیدا کنند.

وی تبیین کرد: متخصصان کامپیوتر برای ارائه خدمات قطعاً به هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء نیاز مبرم دارند.

به گزارش آنا، رویداد ملی عصر امید «هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء» در قالب ۱۵ کمیته تخصصی و با حضور ۲۰۰ شرکت دانش‌بنیان از ۲۲ مهرماه آغاز به کار کرد و تا ۲۵ مهر جاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج برگزار می‌شود.

همراه با این رویداد، نخستین کنفرانس ملی پژوهش و نوآوری در هوش مصنوعی، نمایشگاه دستاورد‌های نوین در هوش مصنوعی و اینترنت اشیاء، نشست‌ها و کارگاه‌های تخصصی با محوریت چالش‌های علمی در حوزه هوش مصنوعی برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته