دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

رویداد بین‌المللی نمایشگاهی «مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲» برگزار می‌شود

رویداد بین‌المللی نمایشگاهی «مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲» برگزار می‌شود
دومین رویداد بین‌المللی نمایشگاهی «مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲» با هدف اجرای سیاست‌های کلی نظام برای پیشگیری و کاهش خطرات ناشی از سوانح طبیعی و حوادث غیرمترقبه سوم تا پنجم دی برگزار می‌شود.
کد خبر : 872444

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، دومین رویداد بین‌المللی نمایشگاهی «مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲» به مدت سه روز از سوم تا پنجم دی‌ با هدف اجرای سیاست‌های کلی نظام برای پیشگیری و کاهش خطرات ناشی از سوانح طبیعی و حوادث غیرمترقبه برگزار می‌شود.

نخستین رویداد مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۱ با هدف اجرای سیاست‌های کلی نظام برای پیشگیری و کاهش خطرات ناشی از سوانح طبیعی و حوادث غیرمترقبه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴ مبنی‌بر گسترش و تقویت مطالعات علمی و پژوهشی استناد به بند (خ) ماده ۹ قانون مدیریت بحران کشور مصوب شد.

سازمان مدیریت بحران کشور در نظر دارد به‌منظور فراهم‌سازی زیرساختی با محوریت رشد و توسعه دانش و فناوری در راستای ارتقای نظام مدیریت بحران کشورنسبت به برگزاری دومین رویداد بین‌المللی نمایشگاهی مدیریت بحران ایران قوی ۱۴۰۲ در محل مصلای امام خمینی با حضور بیش از هزار محصول فناورانه و ۳۰ کشور جهان در بخش‌های آموزشی، علمی و نمایشگاهی و فرهنگی اقدام کند.

دبیرخانه علمی این رویداد با پایش ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مدیریت بحران کشور، نخبگان این حوزه را شناسایی و با اعطای «جایزه تعالی مدیریت بحران کشور» از تلاش حوزه مدیریت بحران کشور تجلیل می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر