دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
مدیرعامل شرکت ملی پست مطرح کرد؛

تشکیل دبیرخانه دائمی نمایشگاه صنعت پست در سال آینده

تشکیل دبیرخانه دائمی نمایشگاه صنعت پست در سال آینده
محمود لیائی از تشکیل دبیرخانه دائمی نمایشگاه صنعت پست خبرداد و گفت: سال آینده این رویداد در آستانه روز جهانی پست برگزار خواهد شد.
کد خبر : 850577

به گزارش گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمود لیایی مدیرعامل شرکت ملی پست در آیین اختتامیه نمایشگاه صنعت پست ضمن قدردانی از حمایت کامل عیسی زارع‌پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از نمایشگاه صنعت پست، گفت: با استمرار این رویداد در سال های آتی، بتوانیم سال به سال شاهد رونق این صنعت باشیم.

مدیرعامل شرکت ملی پست ادامه داد: در این نمایشگاه تفاهم‌نامه‌های متعددی با دستگاه‌ها و شرکت‌های خصوصی و دولتی امضا کردیم و امیدواریم سال آینده مجموعه‌ها مهم‌ترین تفاهم‌نامه‌هایشان را در این نمایشگاه امضا کنند.

لیائی هم‌افزایی را رویکرد شرکت ملی پست دانست و گفت: در این نمایشگاه نیز تلاش ما ایجاد هم‌افزایی بود که به‌نظر بخش مهمی از آن محقق شد.

وی اظهار کرد: «شرکت‌های بخش خصوصی ضمن انعقاد قراردادهای مختلف، از تجارب یکدیگر استفاده کردند که نتیجه آن جلوگیری از کارهای موازی و برنامه‌‌ریزی برای پرکردن خلأها بود.»

مدیرعامل شرکت ملی پست با بیان اينکه متولی این نمایشگاه باید سازمان تنظیم مقررات باشد، گفت: امیدواریم سال‌های آینده شرکت ملی پست در نمایشگاه تنها یک غرفه‌دار باشد نه مجری عملیاتی.

رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پست افزود: براساس اصل ۴۴ قانون اساسی و سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص کاهش تصدی گری دولتی؛ نقش‌آفرین اصلی در زمینه برگزاری این گونه رویدادها باید بخش خصوصی باشد.

وی با بیان اینکه از بخش خصوصی می‌خواهیم تجارب‌شان را در اختیار ما قرار دهند؛ اعتقاد داریم رقیب بخش خصوصی نیستیم بلکه در کنار آن‌ها ایستاده‌ایم و حامی آنها می باشیم.  

لیایی احصا و نمایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری صنعت پست برای جذب سرمایه‌گذار را از برنامه‌های این نمایشگاه دانست و افزود: برگزاری جشنواره و رتبه‌بندی شرکت‌های حاضر در نمايشگاه از برنامه‌هایی بود که امسال محقق نشد و از سال‌های آینده این موضوع را دنبال خواهیم کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر