دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
مدیرعامل آنا مطرح کرد؛

حرکت خبرگزاری علم و فناوری آنا در ریل تکنولوژی

حرکت خبرگزاری علم و فناوری آنا در ریل تکنولوژی
مدیرعامل خبرگزاری علم و فناوری آنا گفت: آنا نخستین خبرگزاری علم و فناوری کشور است که به سرعت در مسیر تکنولوژی حرکت می‌کند و هفته‌های آینده اتفاقات خوبی در این خبرگزاری را شاهد خواهیم بود.
کد خبر : 849795

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدعلی مقدسیان مدیرعامل خبرگزاری علم و فناوری آنا امروز در نشست خبری نمایشگاه تخصصی و رویداد عصر امید سیرجان با تأکید بر اینکه باید حوزه رسانه‌‌های دانشگاه آزاد، ادبیات علم، فناوری و نوآوری را تبیین کنند، گفت: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی همواره تأکید دارد که یکی از مکان‌های مهم برای عرضه پیشرفت علمی کشور «رسانه» است؛ براین اساس وی به رسانه نگاه متفاوتی در مقایسه با سایر مدیران داشته است.

وی با توجه به فعالیت خبرگزاری آنا، ایسکانیوز و روزنامه فرهیختگان به عنوان سه بازوی رسانه‌ای دانشگاه آزاد گفت: خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی «آنا» مأموریت دارد به موضوع علم، فناوری و نوآوری با شعار (دیده‌بان پیشرفت نوآوری و فناوری) بپردازد.

این مسئول اضافه کرد: آنا، نخستین خبرگزاری علم و فناوری کشور است که به سرعت در مسیر علم و فناوری حرکت می‌کند و هفته‌های آینده اتفاقات خوبی در این خبرگزاری خواهد افتاد.

مقدسیان درباره روزنامه فرهیختگان که جزء ۵ روزنامه اول کشور است، گفت: این روزنامه در حوزه اخبار سیاسی و دانشگاهی فعالیت می‌کند و اکنون جایگاه خود را پیدا کرده است. ایسکانیوز نیز باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران است و جایگاهی برای آموزش دانشجویان در راستای فعالیت خبری محسوب می‌شود.

رئیس ستاد خبری سومین رویداد و نمایشگاه تخصصی عصر امید در سیرجان ادامه داد: اتفاقی دیگر در حوزه رسانه‌ای دانشگاه آزاد، مدرسه مهارتی فرهیخته است، این مدرسه در حوزه رسانه فعالیت دارد و آموزش‌های کلی به رسانه‌های استان‌ها در حوزه خبرنگاری ارائه می‌کند.

به گزارش آنا، رویداد و نمایشگاه تخصصی عصر امید استان کرمان با توجه به ظرفیت‌های شهرستان سیرجان و برای نخستین‌بار به‌صورت تخصصی در بخش صنایع از ۸ تا ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر