دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

پیام تبریک وزیر ارتباطات به رئیس جمهوری منتخب

پیام تبریک وزیر ارتباطات به رئیس جمهوری منتخب
وزیر ارتباطات در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان را به عنوان نهمین رئیس جمهوری کشور تبریک گفت.
کد خبر : 921077

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پیامی انتخاب مسعود پزشکیان را به عنوان نهمین رئیس جمهوری تبریک گفت. متن این پیام بشرح زیر است:
 
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان رئیس جمهوری منتخب و محترم جمهوری اسلامی ایران 
 
با سلام و احترام حضور پرشور و غرور آفرین ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که خلق حماسه دیگری در تاریخ ایران اسلامی‌بود را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی، ملت شریف ایران اسلامی و نیز جنابعالی به عنوان رئیسجمهوری منتخب صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. با پایان یافتن رقابت‌های انتخاباتی اکنون فصل نوینی از همکاری و همدلی در کشور عزیزمان آغاز شده‌است. امیدوارم با تعامل و همراهی بخش‌های مختلف کشور و پشتیبانی آحاد مردم عزیز، ایران اسلامی با قدرت و صلابت مسیر حرکت خود به سوی قله‌های پیشرفت را طی کند.

خانواده بزرگ فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور هم در این آزمون مثل سه انتخابات گذشته سنگ تمام گذاشتند که نتیجه آن پوشش ارتباطی ۱۰۰ درصدی شعب اخذ رای در شهر‌ها و روستا‌ها تا دوره افتاده‌ترین و صعب العبور‌ترین نقاط کشور و دریافت برخط بیش از ۹۹.۲ درصد استعلامات در سراسر کشور بود. اینجانب به نمایندگی از این خانواده بزرگ ضمن تبریک به جنابعالی به عنوان رئیس جمهوری منتخب ایران اسلامی، از خداوند بزرگ توفیق جنابعالی را برای خدمتگزاری به مردم شریف ایران در سایه رهنمود‌های مقام معظم رهبری و تداوم تلاش‌های خستگی ناپذیر شهید جمهور مسئلت دارم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته