دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی مطرح کرد؛

آمادگی فعالان زیست‌بوم نوآوری کشور برای کمک به دولت چهاردهم و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان

آمادگی فعالان زیست‌بوم نوآوری کشور برای کمک به دولت چهاردهم و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی با قدردانی از مشارکت مردم در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری از آمادگی فعالان زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور برای کمک به دولت منتخب و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان خبر داد.
کد خبر : 921032

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، محمدصادق خیاطیان در پیام خود به مناسبت برگزاری  چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری تأکید کرد: مشارکت ارزشمند مردم در چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری که پس از فقدان شهید آیت‌الله رئیسی و به‌رغم جریان‌سازی گسترده دشمنان این مرز و بوم اتفاق افتاد، بار دیگر جلوه‌ای از عقلانیت جمعی و دلبستگی مردم به ایران اسلامی را نشان داد.

وی گفت: پاسخ شایسته به این حماسه‌سازی، تلاش همه‌جانبه همه ارکان نظام حکمرانی برای اعتلا و سربلندی ایران عزیز است. توسعه پایدار و متوازن و آبادانی کشورمان، علاوه بر انسجام ملی، در گروی توجه ویژه به اقتصاد دانش‌بنیان و بهره‌گیری از ظرفیت عظیم زیست‌بوم فناوری و نوآوری در کشور است. 

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی تصریح کرد: این حضور ارزشمند مردم را به محضر ملت بزرگ ایران، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و منتخب ملت دکتر پزشکیان تبریک عرض می‌کنم و به نمایندگی از جوانان فعال در زیست بوم نوآوری و فناوری کشور، آمادگی کامل این عزیزان را برای کمک به دولت منتخب و توسعه اقتصاد دانش‌بنیان اعلام می‌دارم. از خداوند متعال برای رئیس‌جمهور منتخب در ایفای این مسئولیت سترگ و خدمت روزافزون به ملت ایران آرزوی توفیق دارم.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته