دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دبیر محتوایی رویداد استیج اینوتکس ۲۰۲۴؛

ورود صنایع بزرگ به حوزه استارت‌آپی کشور در اینوتکس بررسی می‌شود

ورود صنایع بزرگ به حوزه استارت‌آپی کشور در اینوتکس بررسی می‌شود
دبیر محتوایی رویداد استیج اینوتکس ۲۰۲۴ با اشاره به حضور بیش از ۹۰ سخنران مطرح از بخش غیردولتی و دولتی در این رویداد گفت: استیج اینوتکس ۲۰۲۴ با محور ورود صنایع بزرگ به حوزه استارت‌آپی برگزار می‌شود.
کد خبر : 908579

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، رضا غیابی؛ دبیر محتوایی رویداد اینوتکس گفت: در استیج اینوتکس 2024، تمرکز بر ورود صنایع بزرگ به حوزه استارت‌آپی است و برخی از صنایع بزرگ کشور در این رویداد حضور خواهند داشت. 

وی افزود: چالش های روز حوزه استارت‌آپی در قانون گذاری، رگولاتوری، تأمین مالی، رکود بازار و بین المللی شدن استارت‌آپ‌ها در این دوره از استیج مورد بحث و تبادل نظر بیش از 90 نفر از بخش خصوصی، عمومی غیردولتی و دولتی قرار خواهد گرفت.

غیابی در خصوص تمایز این دوره از استیج اینوتکس با دوره های پیشین نیز گفت: امسال و با همکاری سازمان جهانی تبلیغات، به موضوع تبلیغات جهانی استارت‌آپ ها پرداخته خواهد شد. این موضوع یکی از حلقه های مفقوده زیست بوم نوآوری و فناوری کشور است و تلاش داریم در این حوزه نیز بحث های کارشناسی خوبی در استیج اینوتکس شاهد باشیم.

دبیر محتوایی استیج اینوتکس 2024 گفت: علاوه بر پخش زنده رویداد استیج اینوتکس 2024، جلسات کارشناسی برگزار شده در این رویداد، پس از برگزاری اینوتکس در قالب مجموعه فیلم هایی در دسترس علاقه مندان به حوزه فناوری قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته