دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

آخرین مهلت ثبت‌ نام در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ اعلام شد

آخرین مهلت ثبت‌ نام در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ اعلام شد
آخرین مهلت ثبت‌ نام برای حضور در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴، ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ اعلام شد.
کد خبر : 903703

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، سجاد عباسی فشمی، دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ گفت: مطابق شیوه جدید ثبت‌ نام رویداد اینوتکس، به‌منظور ارتقای دستاورد‌های قابل ارائه در نمایشگاه، سطح نوآوری محصولات و دستاورد‌های مشارکت‌کنندگان و متقاضیان فضای نمایشگاهی مورد بررسی قرار می‌گیرد تا مشاوره‌های لازم برای ارتقای حضور و استقرار محصولات نوآورانه ارائه شود.

به گفته عباسی فشمی در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴، رویداد‌های جانبی مانند اینوتکس‌پیچ، ریورس‌پیچ، استیج اینوتکس و رویداد دانش آموزی سیکاپ نیز برگزار خواهد شد که برنامه این نشست‌ها در سایت نمایشگاه به نشانی inotex.com قابل مشاهده است.

وی با بیان اینکه اینوتکس ۲۰۲۴ در سه بخش نمایشگاهی، رویداد‌های تجاری و ترویجی و رویداد‌های آنلاین برگزار می‌شود، افزود: در بخش نمایشگاهی، بازیگرانی که به نحوی در زیست بوم نوآوری و فناوری کشور فعال هستند، حضور خواهند داشت که می‌توان به شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و مراکز رشد، منتور‌ها و مشاوران، مخترعان، پارک‌های فناوری، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی اشاره کرد.

دبیر نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۴ با اشاره به حضور ۴۵۰ شرکت و بازدید بیش از ۱۰۰ هزار نفری از اینوتکس ۲۰۲۳، گفت: ارتباط مستقیم با هزاران بازدیدکننده، کارآفرین و مسئولان دولتی، اطلاع از آخرین تحولات فناورانه و تغییرات نوآوری در منطقه و کشف فرصت‌های نوین سرمایه‌گذاری یا جذب سرمایه‌گذار از جمله فرصت‌ها و ظرفیت‌های نمایشگاه اینوتکس خواهد بود.

به گزارش آنا، سیزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی فناوری و نوآوری اینوتکس روز‌های ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته