دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی:

از ایده‌های تحول‌گرایانه جهادگران استقبال می‌کنیم

از ایده‌های تحول‌گرایانه جهادگران استقبال می‌کنیم
معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی از جهادگران خواست تا ایده‌های خود را برای ارتقای فعالیت‌های جهاددانشگاهی و ایجاد تحول ارائه دهند.
کد خبر : 880154

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، دکتر حسن فارسی، معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی خطاب به جهادگران استان فارس تصریح کرد: هر کدام از جهادگران که ایده‌ای برای ارتقای فعالیت‌های جهاددانشگاهی و ایجاد تحول دارند می‌توانند از طریق مدیریت جهاددانشگاهی فارس به ما ارائه دهند و ما هم از ایده‌های خوب استقبال می‌کنیم.

فارسی با بیان اینکه حتی می‌توان ایده‌های جهادگران را به‌صورت تجمیعی ارسال شود گفت: اگر برنامه تحول از جهادگران و مجموعه جهاددانشگاهی انجام نشود، قطعاً راه به جایی نخواهیم برد.

امیرحسین استقلال، رئیس جهاددانشگاهی فارس هم در این نشست ضمن پاسخ به سؤالات جهادگران و همچنین معاون هماهنگی و امور مجلس جهاددانشگاهی، نکاتی را درباره فعالیت‌های این واحد یادآور شد.

وی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی جهاددانشگاهی فارس گفت: انصافاً جهاددانشگاهی فارس در حوزه فعالیت‌های فرهنگی در مقایسه با سایر واحد‌ها و سازمان‌های جهاددانشگاهی اقدامات خوبی به خصوص در حوزه ملی انجام داده و می‌دهد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر