دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

برترین‌های جشنواره آموزش نانو معرفی می‌شوند

برترین‌های جشنواره آموزش نانو معرفی می‌شوند
برترین‌های جشنواره آموزش نانو در بخش‌های مدرس برتر، نهاد برتر فعال در مسابقه ملی فناوری نانو، نهاد برتر در هفته نانو و تیم فناور برتر کمپ کارآفرینی معرفی و تجلیل می‌شوند.
کد خبر : 874601

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، جشنواره نانواستارت‌آپ امروز با تقدیر از برگزیدگان دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو، نهاد‌های ترویجی برتر، مدرسین برتر و تیم‌های فناور برتر کمپ کارآفرینی و اشتغال برنامه نانواستارت‌آپ به کار خود پایان می‌دهد.

بنیاد آموزش فناوری نانو با ماموریت اجرای فعالیت‌های ترویجی دانشجویی از مجموعه‌های گروه ترویج و فرهنگ‌سازی ستاد ویژه توسعه فناوری نانو است.

هدف این بنیاد رسالت ترویج دانشجویی فناوری نانو با ۵ برنامه مسابقه ملی فناوری نانو، شبکه نهاد‌های ترویجی فناوری نانو، شبکه مدرسان فناوری نانو، وبگاه آموزش فناوری نانو، برنامه نانواستارت‌آپ است.

بنیاد آموزش فناوری نانو به منظور حفظ و تقویت فعالیت‌ها و برنامه‌های ترویجی و آموزشی، در انتهای هر سال تحصیلی نفرات و گروه‌های برتر فعال در هر کدام از این برنامه‌ها را در قالب جشنواره بنیاد آموزش فناوری نانو معرفی و تقدیر می‌کند.

در این مراسم ۳۰ نفر از برگزیدگان دوازدهمین مسابقه ملی فناوری نانو که شامل ۱۵ نفر در مقطع کارشناسی و ۱۵ نفر در مقاطع تحصیلات تکمیلی می‌شوند، تقدیر می‌شوند.

این ۳۰ برگزیده شامل ۵ مدرس برتر، ۱۰ نهاد برتر فعال در مسابقه ملی فناوری نانو، ۱۰ نهاد برتر در هفته نانو و ۳ تیم فناور برتر کمپ کارآفرینی و اشتغال برنامه نانواستارت‌آپ (۱۰ نفر) می شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر