دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
به میزبانی وزارت ارتباطات؛

نشست هم‌اندیشی معاونان توسعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی برگزار شد

نشست هم‌اندیشی معاونان توسعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی برگزار شد
هم‌اندیشی معاونان توسعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی با موضوع الگوی عمومی تحول نظام اداری و معارفه نمایندگان سازمان اداری و استخدامی کشور در شورای راهبری تحول اداری دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.
کد خبر : 874494

به گزارش گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا، روز گذشته نشست مشترکی میان مدیران ارشد و نمایندگان سازمان اداری و استخدامی کشور در شورای راهبری تحول اداری و معاونان توسعه مدیریت و منابع دستگاه‌های اجرایی به میزبانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد.

هشتم مهرماه امسال در شورای عالی اداری به پیشنهاد سازمان امور اداری و استخدامی کشور، الگوی عمومی تحول نظام اداری به تصویب رسید.

الگوی عمومی تحول نظام اداری به منظور ایجاد تحول در ارائه خدمت، ارتقاء و حفظ کرامت مردم و نیل به نظام اداری و مدیریتی عادلانه، بهره‌ور و مردم‌پایه، هوشمند، شفاف و عاری از فساد در راستای سیاست‌های کلی نظام اداری ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری و اجرای مواد قانون مدیریت خدمات کشوری به تصویب رسید.

در این نشست که با حضور عیسی زارع‌پور؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، میثم لطیفی؛ معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور، معاونان توسعه مدیریت دستگاه‌های اجرایی، معاونان سازمان اداری و استخدامی کشور و نمایندگان سازمان مذکور در شورای راهبری تحول اداری دستگاه‌های اجرایی برگزار شد، ضمن معرفی نمایندگان این شورا، نقش شورای راهبری در تحول اداری تشریح شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته