دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری
تا پایان مهر؛

ثبت نام در جایزه ملی فناوری «نکست» تمدید شد

ثبت نام در جایزه ملی فناوری «نکست» تمدید شد
ثبت نام در اولین دوره جایزه ملی فناوری آینده «نکست» تا پایان مهرماه تمدید شد.
کد خبر : 873317

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، اولین رویداد جایزه ملی فناوری‌های آینده تحت عنوان نکست (Next) چهارم دی توسط مرکز توسعه فناوری‌های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

مهلت ثبت نام در این طرح به دلیل درخواست متقاضیان، از پایان شهریور 1402 به مدت یک ماه تمدید و تنها یک هفته تا پایان ثبت نام در این جایزه ملی زمان باقی است.

این رویداد ملی، سه محور «هوش مصنوعی، رباتیک و صنعت نسل ۴»، «اتصال‌پذیری، ارتباطات و میکروالکترونیک» و «زیست فناوری و زیست مهندسی» را پوشش می دهد و بر چهار حوزه مهم نوآوری، کارآفرینی، سرآمدی و توسعه تاکید دارد.

شرکت‌هایی که حداقل سه محصول با سطح آمادگی فناوری حداقل TRL-7 در سبد محصولات خود دارند، فروش رسمی حداقل پنج میلیارد تومان در سال منتهی به فراخوان ثبت می‌کنند و یا دارای ساختار سازمانی مدون و حداقل ۵ نیرو در بخش تحقیق و توسعه دارند، می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.

طرح‌های شرکت کننده در این رویداد باید ویژگی‌های خاصی نظیر سطح آمادگی فناوری حداقل TRL-4، ایده‌های با عمق فناوری بالا، استفاده از فناوری‌های نوظهور و نوآورانه و همچنین وجود بازار برای محصول نهایی شرکت را داشته باشند.

سه طرح منتخب رویداد در هر موضوع از اول تا سوم به ترتیب «۵ میلیارد تومان جایزه و ۱۵ میلیارد تومان تسهیلات»، «۳ میلیارد تومان جایزه و ۹ میلیارد تومان تسهیلات» و «۲ میلیارد جایزه و ۶ میلیارد تومان تسهیلات» دریافت می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر