دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با نظام رسیدگی به تخلفات اداری در وزارت ارتباطات

برگزاری دوره آموزشی آشنایی با نظام رسیدگی به تخلفات اداری در وزارت ارتباطات
مسئول دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت ارتباطات از برگزاری دوره‌های آموزشی آشنایی با نظام رسیدگی به تخلفات اداری در این وزارتخانه خبر داد.
کد خبر : 872774
به گزارش گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا،‌حجت الاسلام والمسلمین عبدالرحمان آقایی نماینده وزیر و مسئول دفتر هماهنگی هیات‌های رسیدگی به تخلفات اداری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگزاری دوره های آموزشی حضوری آشنایی با نظام رسیدگی به تخلفات اداری برای مدیران و کارکنان این وزارتخانه در استان های سراسر کشور خبر داد و گفت: در این دوره ها که تاکنون در ادارات کل ارتباطات استان های قزوین، قم، مرکزی، سمنان، پژوهشگاه فضایی ایران و شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شده است، در مجموع ۱۱۲۶ نفر در این دوره ها حضور داشتند که برای آنها گواهینامه صادر می شود.
 
وی افزود: باتوجه به برنامه زمانبندی شده، انتظار می‌رود که تا پایان سال این دوره‌ها برای کلیه کارکنان وزارت ارتباطات، ادارات کل استان ها و دستگاه های تابعه در سراسر کشور برگزار شود.
 
آقایی با اشاره به حمایت معاون توسعه سرمایه انسانی و مدیریت منابع انسانی وزارت ارتباطات در برگزاری دوره های فوق، تصریح کرد: این دوره ها در راستای اجرای رهنمودهای وزیر ارتباطات و برای پیشگیری از بروز تخلفات احتمالی و ارتقای سلامت نظام اداری تدارک و برگزار شده است.
 

انتهای پیام/

ارسال نظر
هلدینگ شایسته