دیده بان پیشرفت علم، فناوری و نوآوری

وزیر ارتباطات: ایران در صنعت فضایی حرف برای گفتن دارد

وزیر ارتباطات: ایران در صنعت فضایی حرف برای گفتن دارد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: صنعت فضایی دارای سخت‌ترین استاندارد‌ها در میان سایر صنایع است و ما امروز به همت متخصصان جوان توانسته‌ایم در میان کشور‌هایی قرار بگیریم که در صنعت فضایی در جهان حرفی برای گفتن دارد.
کد خبر : 872637

به گزارش گروه ارتباطات و فناوری اطلاعات خبرگزاری علم و فناوری آنا،‌ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، شب گذشته در جمع دانش‌آموزان دختر خبرنگار خبرگزاری پانا از سراسر کشور که در اردوی ملی آموزشی در اردوگاه شهید باهنر شرکت کرده بودند حاضر شد.

وزیر ارتباطات در جمع صمیمی دانش آموزان به تشریح اقدامات و دستاورد‌های وزارت ارتباطات در دولت سیزدهم در حوزه‌های مختلف از جمله توسعه شبکه ارتباطی، توسعه دسترسی ارتباطی به ویژه در روستاها، صنعت فضایی و... پرداخت.

در جریان سخنان وزیر ارتباطات چند کلیپ در تشریح و تبیین حوزه‌های کاری وزارت ارتباطات از جمله توسعه شبکه ارتباطی مبتنی بر فیبر نوری و صنعت فضایی پخش شد که اطلاع و آگاهی دانش‌آموزان از توانمندی‌ها و دستاورد‌ها به ویژه در صنعت فضایی و پرتاب ماهواره به فضا با تشویق‌های مکرر آن‌ها همراه شد.

زارع‌ پور در بخشی از سخنان خود با تاکید بر اینکه صنعت فضایی دارای سخت‌ترین استاندارد‌ها در میان سایر صنایع است، خاطرنشان کرد: با وجود تمامی محدودیت‌ها و مشکلات، ما امروز به همت متخصصان جوان و نخبه کشورمان توانسته‌ایم در میان کشور‌هایی قرار بگیریم که در صنعت فضایی در جهان حرفی برای گفتن دارد.

در خاتمه زارع‌ پور به سوالات تعدادی از دانش‌آموزان پاسخ گفت و پس از ترک سالن در جمع دانش‌آموزان خبرنگاری قرار گرفت که علاقه‌مند بودند با وزیر ارتباطات مصاحبه کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر